Jump to content

[Portofoliu] eL DrAg0


eL DrAg0

Recommended Posts

Foarte slabe, nu-mi place absolut deloc cum lucrezi. Mai invata!!

 

EDIT: Invata sa folosesti butonul "edit" si nu ma lua cu "nu stii cu cine vorbesti",cand moderam pe comunitatea asta ,tu nici nu stiai ce-i ala photoshop.Daca esti asa "tare" dam un fight oricand.

 

Ma uitam la asta si radeam :)).. sper ca e sarcasm, sunt pe aici de cand s-a facut comunitatea si nu am nici cel mai mic habar cine Hristos mai esti si tu.

 

ON: Esti tare rau.. avatare/gifuri/render pe toate esti zeu. Nici nu stiu ce cauti la medicina, locul tau e la arte :)). Foarte frumos inca odata.

Edited by PuccaFan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • Denisa unlocked this topic
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Doar cateva chestii de comentat , nu trebe sa le iei in considerare daca nu vrei :

 ->incearca sa ai putina ordine intr-o lucare , so o structurezi , sa aiba flow , de exemplu semnatura de mai sus cu tipu din rezident evil daca nu ma insel , nu e flow , ai foarte multa lumina aleatorie , in fine ai prins idea

->eu de exemplu la avatare , ma refer la cele cu LOL , as fi prins mai mult din fata personajelor de cat sa le prind tot corpu , arata mai bine , si nu e asa messy , si nu ai atata flow peste tot 

->continua cu stroke-ul mie imi place :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...