Jump to content

Cerere Mod pastardo | RESPINS


pastardo

Recommended Posts

- Nume : Ayman 

- Nick : -Zagdi-

- Vârstă : 16 si jumatate / 16 and a half

- Motiv : Imi place forumu-l si imi place sa moderez /  I love it and I love forum moderate.

- Adresa de contact : Am doar facebook ! daca e nevoie las pm /  I just use facebook! let pm if needed.

-Timp alocat forumului : ! uneori 2,3 ore alteori mai putin ! /  2.3 hours sometimes less sometimes! 

 

- Ce secţiuni doreşti să moderezi? International Forum Sau Social / International Forum or Social

- De ce ai ales aceste sectiuni? Imi place si cred ca ma descurc /  I like and I think I can handle it.

- De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pentru ca imi place ! / Because I like it !

- Ai mai moderat pe IPB? Da 

- Ce înţelegi prin "Post hunt"? Post facut aiurea. / Post made elsewhere.

- Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post unu dupa altu . /  Post one after another.

- Ce înseamnă "Warez"? Piraterie . / Piracy.

- Ce înseamnă "NSFW"? +18

- Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post-hunt (post facut degeaba)  off-topic (deviaza de la subiect) /Post-hunt (post did nothing) off-topic (deviates from the topic)

- Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Well, I Speak english and i used google translate to write this topic so it's not hard for me to handle this situation  ^_^ / Ei bine, eu vorbesc limba engleză și am folosit Google Translate pentru a scrie acest subiect, astfel că nu este greu pentru mine să se ocupe de această situație  ^_^

- Ai citit regulamentul forumului ?  Desigur , şi sunt perfect de acord cu el ! / Of course, I agree with him!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...