Jump to content

[RF] Cerere Moderator | RESPINS


ProToCrisP #

Recommended Posts

Nume : -

Nick : ProToCrisP # 

Vârstă : 20 

Motiv : Doresc sa ajut la dezvoltarea comunitatii.

Adresa de contact : godlast207@yahoo.com / Private Message , Telefon [iti dau pe PM daca vrei]

Timp alocat forumului : 2 ore 

 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? : social [Film si Serial] 

De ce ai ales aceste sectiuni? : De fiecare data un Film releasa , sa posteza dirct si pun T.C 

De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Așa că am putea face propriile mele teme și de asemenea, ajuta pe ceilalți în problemele Lor. si acum am activ si eram mult pe forum

Ai mai moderat pe IPB? Daa

Ce înţelegi prin "Post hunt"? Inseamna sa faci un post fara rost auriia

Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post facut de acelasi membru intr-un topic , unul dupa altul.[1x post]

Ce înseamnă "Warez"? Inseamna PIRATERIE , adica totul este furat un continut original.

Ce înseamnă "NSFW"? Not safe from work +18

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post - hunt este acele posturii facute aiurea doar de dragul posturilor , off-topic inseamna abaterea de la subiect.

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Voi face un subiect care va ajuta incuraja in atunci și , de asemenea, să le dea câteva idei

Ai citit regulamentul forumului ? Desigur , si sunt de acord cu e

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vrei sa moderezi o sectiune dar nu respecti regulamentul sectiunii?ca vad ca l-ai citit. Ai incalcat 2 reguli deja. Contra. 

 

Edit

 

# Nu se accepta postarea filmelor/serialelor ce nu au aparut pe internet, ci doar la cinema . Doar filmele/serialele care au fost vazute si v-au impresionat .

 

Nu zic de rau, puteai sa il citesti mai atent.

 

Nu am vazut cand ai aplicat.

Edited by Julia
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 Cei care au depus cerere la staff apply pentru Moderator la sectiunea Filme & Seriale, au dreptul de a deschide 5 topicuri pe saptamana . 

frate , uita cat posturi am facut pe saptamana .

Scuza pentru 2x post 

Edited by Julia
# Nu se accepta postarea filmelor/serialelor ce nu au aparut pe internet, ci doar la cinema . Doar filmele/serialele care au fost vazute si v-au impresionat .
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...