Jump to content

Cerere Moderator | RESPINS


Macit Arcaoglu # RF

Recommended Posts

Nume : Andrei
Nick :  Macit Arcaoglu
Vârstă : 17
Motiv : Doresc moderator deoarece am vazut ca moderatorul nu stie sa dea t/c cand se rezolva sau ... o cerere.
Adresa de contact : Am doar fb.
Timp alocat forumului : 5 ore/zi.
Ce secţiuni doreşti să moderezi? AmxModx
De ce ai ales aceste sectiuni? Imi doresc din suflet sa moderez aceasta sectiune 
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pentru ca este o comunitate dragutza.
Ai mai moderat pe IPB? Desigur.
Ce înţelegi prin "Post hunt"?  Post facut Aiurea adica de dragul de a posta.
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post facut unul dupa altul
Ce înseamnă "Warez"? Piraterie
Ce înseamnă "NSFW"? Not safe for work +18
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? post hunt adica post facut deageaba si off topic ceva ce nu are legatura cu subiectul
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Sa fac multe topicuri care sa sporesca activitatea membrilor.
Ai citit regulamentul forumului ? Da si o sa fiu deacord cu el!

Link to comment
Share on other sites

#Contra Pot sa te raportez pentru dublu cont ? Mystery tu i-ai urmarit postarile ?Cu ce se mananca amxmodx dupa parerea ta ?N-ai vazut ca face numai dublu post?posteaza numai ce exista?da copy / paste la alte pluginuri dupa alte comunitati ?Nu respecta modelul , nu adauga sursa sma , adauga descrieri mincinoase care induce utilizatorul in eroare.daca dupa toate motivele acestea cererea nu este respinsa, eu ma retrag.multumesc

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

#Contra Pot sa te raportez pentru dublu cont ? Mystery tu i-ai urmarit postarile ?Cu ce se mananca amxmodx dupa parerea ta ?N-ai vazut ca face numai dublu post?posteaza numai ce exista?da copy / paste la alte pluginuri dupa alte comunitati ?Nu respecta modelul , nu adauga sursa sma , adauga descrieri mincinoase care induce utilizatorul in eroare.daca dupa toate motivele acestea cererea nu este respinsa, eu ma retrag.multumesc

Scuze ca ma bag. Da-i omului o sansa, desii tu mi-ai cerut foarte mult ajutor la multe plugin-uri prin PM, si faceai multe cereri(de ajutor la plugin-uri) la sectiunea AmxModX, la multe nu te-am putut ajuta ca atunci eram ocupat si nu mai aveam timp sa intru pe forum, si tu esti acum Mare expert la scripting frate?. Dupa parerea mea, nici tu nu te-ai nascut expert.

 

#Scuzati pentru al doilea post, dar i-am explicat ceva.

Edited by Sp1dey @ RF
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...