Jump to content

Cerere Moderator Dianna


Dianna

Recommended Posts

Nume :Diana
Nick :Dianna
Vârstă :17
Motiv :Pot ajuta persoanele cu sfaturii,devoltarea comunităţii şi ajutor zona it.
Adresa de contact :diannadeea
Timp alocat forumului :5 h.

Ce secţiuni doreşti să moderezi?Zona It,Social.
De ce ai ales aceste sectiuni?Mă pasionează it-ul,iar zona social am ales-o pentru a mă asigura că nu sunt topicuri deschise greşit.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?Pentru a dezvolta comunitatea pe partea de it.
Ai mai moderat pe IPB?:Desigur.
Ce înţelegi prin "Post hunt"?O persoană care postează,postează,postează de dragul de a face posturi.
Ce înţelegi prin "Dublu post"?2 mesaje care sunt postate consecutiv.
Ce înseamnă "Warez"? Atunci cânt o persoană postează link-uri ''ilegale'' sau fişiere ''piratate''.

Ce înseamnă "NSFW"?Not Safe For Work -este o relevanţă pentru o persoană care utilizează internetul la locul de muncă sau scoală care au reguli de de interzicere al accesului.
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?Post Hund-Persoană care face posturi indiferent de subiectul topicului. Off Topic-Abatere de la subiect.

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Păi momentan lucrez la o aplicatie pentru adroid si doresc să o fac publică în zona de it.
Ai citit regulamentul forumului ?Da,dar am să-l mai citesc odată ca să ma asigur că nu mi-a scăpat ceva.

Stiu că nu am posturi,dar le voi face rapid . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

<p>Conditii :

  • Minim 60 de zile in comunitate.
  • Varsta minima de 16 ani !
  • Minim 100 posturi pe forum.
  • Scriere corecta din punct de vedere gramatical

To obtain this degree must comply with these conditions

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...