Jump to content

Cerere moderator Alecks. | ACCEPTAT


Alecks.

Recommended Posts

Nume : Alexandru.
Nick : Alecks.
Vârstă : 18 ani.
Motiv : Îmi place să moderez, să creez topicuri la secţiunea Social şi vreau să o populez din ce în ce mai mult.
Adresa de contact : Skype - demonkush. Y!M - andreyalex12@yahoo.com sau pe server-ul de TeamSpeak al comunităţii.
Timp alocat forumului : Pot aloca 4 sau 5 ore, depinde cum îmi fac planurile.

Ce secţiuni doreşti să moderezi?: Social.
De ce ai ales aceste sectiuni?: Pentru că aduc subiecte destul de atrăgătoare, mă pricep în a modera o secţiune, pot aduce ştiri informative de care nu s-au auzit sau nu se ştiu în comunitate.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?: Este o comunitate destul de respectată, mi-am dorit de ceva timp să ajung ca moderator, pot spune că este o "dorinţă".
Ai mai moderat pe IPB?: Desigur.
Ce înţelegi prin "Post hunt"?: Post hunt - unul care vânează post-uri.
Ce înţelegi prin "Dublu post"?: Dublu post - când postează aceaşi chestie de 2 ori.
Ce înseamnă "Warez"?: Warez - este piraterie.
Ce înseamnă "NSFW"?: NSFW - sunt chestii virusate sau ilegale (not safe for work +18).
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?: Off-topic nu este despre subiectul categoriei, post hunt când vrei să faci post-uri despre orice şi mai multe.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?: Vreau să aduc cât mai multe topic-uri atrăgătoare în care membrii să le poată citi cu mare încredere.
Ai citit regulamentul forumului ?: Desigur.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...