Jump to content

Cerere Moderator | RESPINS


Jabba Wockeez

Recommended Posts

Nume : Danut Alexandru
Nick : Jabba Wockeez
Vârstă : 23.
Motiv : In cadrul acestui grup (Soucer Mod) , nu exista niciun moderator care nu se evidentiaza cu prea multe lucruri . Chiar  sunt de 60 zile in comunitate , deja m-am imprietenit cu cativa si se vede ca sunt activ . Un alt motiv pentru care aplic este ca sunt Scripter de 3 ani . Nu sunt in stadiul de profesionist , dar ma pricep foarte bine . Acest lucru vi-l poate comfirma @vodKa
Adresa de contact : PM  daca e nevoie
Timp alocat forumului : 2-3 ore zilnic .

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Soucer Mod
De ce ai ales aceste sectiuni? Sunt Scripter si acolo doresc sa-mi concentrez activitatea .
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Este foarte populata , iar staff-ul este serios .
Ai mai moderat pe IPB? Da .
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Post facut doar de dragul de a-l avea in plus la numarul total de posturi . 
Ce înţelegi prin "Dublu post"? De exemplu , Se prezinta cineva , ii postez prima data Salut , iar apoi tot eu , mai postez inca odata Salut sau orice alt lucru , se considera dublu post .
Ce înseamnă "Warez"? Continut piratat. 
Ce înseamnă "NSFW"? Not safe for work ( +18 )
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post hunt este acel post facut degeaba . Off-topicul reprezinta acel post care schimba subiectul unui topic . De exemplu , daca eu postez despre catei intr-un topic ce are ca subiect masinile , se considera off-topic .
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Sa comunic cu ei , sa le ofer suport , sa le ofer resurse gratuite si originale si sa-i ajut cu diferite sfaturi . 
Ai citit regulamentul forumului ? Da, il respect si ma consider pregatit pentru functia dorita .

Edited by Jabba Wockeez
Link to comment
Share on other sites

#Contra, nu prea ai activitate la acea secţiune, ai deschis 2-3 topic-uri şi repede cerere de moderator.. faci o săptămână activitate şi apoi ştim că eşti activ şi te implici. La secţiunea amxmodx ne trebuie cineva cu experienţă în scripting, etc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...