Jump to content

Problema steam // CS:GO


N@n0t3k

Recommended Posts

  • Ce problema intampinati ? : Salut,deci ieri am jucat CS:GO,nu imi aparea chestia aia care o veti vedea mai jos,deobicei joc doar competitive lobby / faceit.

  • De cand intampinati aceasta problema ? : Ori de aseara,ori de azi de dimineata

V-ati mai confruntat in trecut cu aceasta problema ? : Nu

Ati efectuat modificari la pc / laptop inainte ca problema sa apara ? : Nu

​Ca si chestie sunt curios de ce am primit chestia asta si cat v-a dura? Sau cum pot rezolva problema?

Imagini: AICI

 

Link to comment
Share on other sites

Man,eu am un prieten care a luat ban pentru ce ai zis tu,dar lui ii apare pe profil zilele,mie pe profil nu imi apare nimic si la fel nu imi zice pe steam ca as avea probleme cu vac-ul pe cs go,la fel nu imi merge sa joc pe nici un server...nu stiu ce sa fac...sau cate zile ma tine chestia asta sau daca e permanenta...f**king valve...

Link to comment
Share on other sites

Man,eu am un prieten care a luat ban pentru ce ai zis tu,dar lui ii apare pe profil zilele,mie pe profil nu imi apare nimic si la fel nu imi zice pe steam ca as avea probleme cu vac-ul pe cs go,la fel nu imi merge sa joc pe nici un server...nu stiu ce sa fac...sau cate zile ma tine chestia asta sau daca e permanenta...f**king valve...

 

Acea penalizare este permanenta si motivele pot fii urmatoarele:

  • Griefing: Iti omori partenerii

                  stai afk in timpul meciului

     

  • Folosire coduri: Wallhack

                              Speed Hack

                              Spin Bot

                              Aim lock

                              bhop script

     

  • Abuse Text Message: Injuri pe chat in orice limba acum Valve are traducatori pentru majoritatea limbilor deci nu mai injurati in timpul meciurilor.

     

  • Abuse Voice Message: Acelasi lucru ca si la Text Message.

Tu l-ai luat deoarece ai trollat jocul , nu ai respectat termenii de folosire impusi de Valve si poate te-ai scapat si cu injuratu pe joc , noi te-am ajutat cat am putut deci practic banul iti ramane e Game Ban nu VAC BAN curand ti se v-a aplica si VAC BAN-ul.

Lock

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...