Jump to content

Cerere moderator D3LiGhT | RESPINS


D3LiGhT

Recommended Posts

Nume : Andrei
Nick : D3LiGhT
Vârstă : 19 ani
Motiv : vreau sa ajut comunitatea rangfort!!
Adresa de contact :D3LiGhT pe steam sau Y!M yoo_delight@yahoo.com
Timp alocat forumului : intre 5-6 ore pe zii

Ce secţiuni doreşti să moderezi? eu prefer la serverul meu de counter strike dar daca nu se poate ..ma puteti baga unde aveti loc liber
De ce ai ales aceste sectiuni? Deoarece am experienta si sunt vechi in comunitate
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? :Sunt batran in comunitate si doresc sa ajut comunitatea in orice fel posibil
Ai mai moderat pe IPB? Da !
Ce înţelegi prin "Post hunt"? : Post Hunt este ceva ce scrii fara sens,  abatere de la tema !
Ce înţelegi prin "Dublu post"? : Cind postezi de mai multe la un topic anume
Ce înseamnă "Warez"?  Pagine Piratate , Programe etc !
Ce înseamnă "NSFW"? Not Safe From Work , 18+
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?  off-topic este ceva ce te dezbati de la subiect , post hunt a face posturi aiurea unu dupa altu !
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Topicuri noi interesante 
Ai citit regulamentul forumului ? Da

Link to comment
Share on other sites

  • Scriere corecta din punct de vedere gramatical.

Ce secţiuni doreşti să moderezi? eu prefer la serverul meu de coutner strike dar daca nu se poate ..ma puteti baga unde aveti loc liber

 

Cum adica sa moderezi serverul tau de CS?

 

#Contra ... fa activitate la o sectiune care doresti si apoi revii cu o cerere !

 

Link to comment
Share on other sites

 

  • Scriere corecta din punct de vedere gramatical.

Ce secţiuni doreşti să moderezi? eu prefer la serverul meu de coutner strike dar daca nu se poate ..ma puteti baga unde aveti loc liber

 

Cum adica sa moderezi serverul tau de CS?

 

#Contra ... fa activitate la o sectiune care doresti si apoi revii cu o cerere !

 

Link to comment
Share on other sites

Pentru serverul tau ai primit deja Manager Server, nu se da Moderator pentru asa ceva. Daca chiar iti doresti sa faci parte din staff, poti sa alegi una din sectiunile libere ( Zona IT / AmxModX / Source Mod / Steam ), si sa iti incepi activitatea acolo. Pana atunci contra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...