Jump to content

Cerere Moderator XxAlexX7657


XxAlexX7657

Recommended Posts

Nume : Alex
Nick : XxAlexX7657
Vârstă : 14
Motiv : Să ajut cu cunoștințele pe care le am.

 Adresa de contact : Skype: XxAlexX7657 și Y!M: alexandrucraciun41@yahoo.com
Timp alocat forumului : Pana acuma din cauza școli și a tezelor 2 ore, acum fiind vară sunt sigur ca pot mai mult...
Ce secţiuni doreşti să moderezi? AMXMODX și Mount & Blade Napoleonic Wars.

De ce ai ales aceste sectiuni?

  • AMXMODX: În primul rand îmi place sa lucrez pentru alții oameni din comunitatea noastra și sa vad ca munca mea este apreciata, cred ca ma pricep la pluginuri și pot face un addons foarte ușor care sa fie apreciat.
  • Mount & Blade Napoleonic Wars: Este secțiune creata de mine in colaborare cu Skadi la care dețin proiecte mari legate de clanuri Romanești de roleplay militar cu ts3, proiectul are planuri mari la care ma muncesc, începutul este serverul meu care încerc sa il scriptez cat mai bine.

De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Făra nici pic de îndoieli la cat am lucrat pana acum nu vreau ca munca mea sa se piarda, nu am motiv să plec acum la alții.
Ai mai moderat pe IPB? Nu am mai ost moderator pană acum.
Ce înţelegi prin "Post hunt"? un post in + fara motiv. dețin 2 :(
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Postarea repetata a acceluiași subiect.
Ce înseamnă "Warez"? Continut Piratat
Ce înseamnă "NSFW"? Not Safe For Work.
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Off topic scrii într-un tpic cu un subiect alt subiect ce îți trece prin minte.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? În special in secțiunea mea voi lucra la noi sub seciuni despre orce conteaza la o comunitate gaming cum avem la cs 1.6 .
Ai citit regulamentul forumului ? Da 

 O mica notă ar fii de ce nu am pus î din a. Ei bine nu sunt acasa sunt la sora mea pentru o saptămana, deci scriu de pe leptopul ei și nu are î din a in rest le are.

Edited by XxAlexX7657
Am uitat sa trec Motiv.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...