Jump to content

[Addons] Respawn (CSDM)


Eu#

Recommended Posts

# Titlu : Addons Mod-Respawn
# Descriere: Acest Addons este RESPAWN (CSDM)
# Autor : Titlu 
# Descarcare : http://www.girlshare.ro/2653679.6
# Pluginuri : Aici veti scrie ce pluginuri are addons-ul postat (fara cele de baza) si ce fac acestea
# Tip : CSDM
# Parola Arhivei(optional): ---

- De asemenea aveti 5 harti incluse , server.cfg-ul pus la punct + alte fisiere ce sunt necesare.
- Mentionez ca addonsul are dproto-ul dezactivat atat pe Windows cat si pe Linux , adica cei ce vor sa aibe serverul 47+48 il activeaza din: addons -> metamod -> plugins.ini , stergandu-i; din fata ultimei linii -- DAR ATENTIE! Adminmod-ul nu functioneaza corect decat pe protocolul 48, adica steam only.
- Adminele se vor crea in ADMINMOD nu in amxmodx , aveti in users.ini-ul din adminmod -> config / explicatiile despre cum sa creati.
- Cmanda admin_who a fost adaugata in Adminmod cu 5 grade de Admin default sa le zicem asa.
- Statistici nu exista ca doar este Respawn.
- Aveti scutul oprit, pasii(footsteps prin setare si plugin) precum si alte setari puse la punct in server.cfg
- Pentru versiunea Windows v-am inclus si un booster simplu, ca am considerat ca un server tinut pe PC e cam 'laggy'.
- Nu am avut la ce sa fac poze.
- Ce sa va mai spun decat bafta la fraguri, iar daca aveti intrebari nu ezitati!.

Quote

MODURI ACTIVE:
Adminmod 2.50.60.0 (stable)
Amxmodx 1.8.1.3764 (stable)
Metamod-P 1.19.0.32 (stable)
Booster 1.7.0.0 (Windows only)
Antidllfile (protection)
Dproto 0.9.87_EF (inactive)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...