Jump to content

Cerere Moderator LondoN


LondoN eXtream

Recommended Posts

Nume : Alex
Nick : LondoN eXtream
Vârstă : 16
Motiv : Imi place mult forumul, activez pe el de cand "s-a nascut" si intru mereu sa vad ce e pe aici si consider ca nu strica o mana de ajutor in plus.
Adresa de contact : Steam: /id/london_extream
Timp alocat forumului : Pai timpul meu acordat e in functie de cata nevoie este de mine pe sectiunea pe care vreau sa o moderez.

Ce secţiuni doreşti să moderezi? AMX Mod X
De ce ai ales aceste sectiuni? Sunt pasionat de Scripting, Counter Strike si pot ajuta foarte mult utilizatorii.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Dupa cum am spus si mai sus, imi place foarte mult.
Ai mai moderat pe IPB? Normal.
Ce înţelegi prin "Post hunt"? In traducere ar veni "vanatoare de posturi" si se refera la posturi inutile doar pentru a creste counterul personal.
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Doua posturi una dupa alta de catre acelasi utilizator
Ce înseamnă "Warez"? Prin warez se intelege continutul ilegal, piratat.
Ce înseamnă "NSFW"? Not Safe For Work se refera la continutul +18
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Diferenta ar fi ca off-topicul se refera la abaterea de la subiectul topicului.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Dupa cum am zis, putina curatenie, putin ajutor, cateva update-uri si aia e.
Ai citit regulamentul forumului ? Sunt aici de atatia ani, il cunosc foarte bine. Numai bine va urez!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...