Jump to content

Cerere Designer [dew]


[rF]dEw.amXx

Recommended Posts

Nume : Bogdan
Nick : [rF]dEw.amXx
Vârstă : 17
Motiv : Doresc sa lucrez pentru membrii comunitati..pentru ea de asemenea
Adresa de contact : minoiubogdan2002@gmail.com
Timp alocat forumului : 4-5 ore pe zi

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : de vreo 2 ani , insa nu am urmat tutoriale...am vrut sa incerc eu chestii noi

De ce te-am alege pe tine ? : Pot raspunde la cererile membrilor + in curand voi deschide un server international de furien xmas old school cum am avut acum 2 ani , fr.rangofrt-ul @ am avut aici server acum ceva timp si doresc dinnou..

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Imi place design-ul de mic copil , am incercat chestii noi fara ajutor + in viata reala eu am ales liceu de proiectanti..lucrez la desene pe calculator , proiectii si altele

Experienta [ Creatii ] :

 sunt niste creatii facute pentru cativa membrii de pe forum...in doar putin timp , sa pot posta ceva in comunitate ..pe viitor voi face mai multe !

Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, [rF]dEw.amXx said:

hai sa ne cacam pe noi oke? vi cu toate creatiile furate si boom esti design-er...mai lasati-ma drq

Creatii furate ? Arata-mi tu mie unde ai mai vazut acele avatare. Si nu mai reactiona asa pentru ca ai primit un contra... nu este de parca ti-am respins cererea. Nu eu fac asta. Eu imi dau decat cu parerea

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...