Jump to content

Cerere Moderator


Humandotexe.

Recommended Posts

Nume+Vârsta: Casian, 17 ani

Adresă de contact(emai-l/Steam): Steam: ZDIT`5

Cunoști modelul de operare al conținutului forumului unei platforme IPB: Da 

Care este secțiunea din cadrul forumului unde crezi că ai putea schima/implenta ceva: Sincer, cred că la partea la partea cu Recrutarea și la partea de susținere a forumului Reddevil.

Ofera-ne ceva exemple la intrebarea de mai sus: De exemplu, aș putea schimba sau susține mai bine zis partea cu Recrutarea, deoarece sunt foarte mulți picați, care atunci când îi bați spun că vor face o cerere pe forum și vor primi admin, și data viitoare când vei intra pe server îți vor da ban, de aceea mi-ar plăcea (dacă primesc admin) să regulez, de exemplu, aceea secțiune.

PD: Scuze lui RD db-M, știi tu de ce :(

Link to comment
Share on other sites

First thing is that you cannot just get administrator out of nowhere or request for it, you might get it someday if you start slowly, right now I cannot even vote for you to moderate small sections because you have failed / not tried to even get near the minimum requirements. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Humandotexe. said:

Ofera-ne ceva exemple la intrebarea de mai sus: De exemplu, aș putea schimba sau susține mai bine zis partea cu Recrutarea, deoarece sunt foarte mulți picați, care atunci când îi bați spun că vor face o cerere pe forum și vor primi admin, și data viitoare când vei intra pe server îți vor da ban, de aceea mi-ar plăcea (dacă primesc admin) să regulez, de exemplu, aceea secțiune.

Sunt destul de sigur ca ai gresit sectiunea. Daca vrei sa ajuti serverul reddevil, ia legatura cu owner-ul acestuia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Skadi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...