Jump to content

Cerere designer | ACCEPTAT


AGRESSIVE AIM.

Recommended Posts

Nume : Mari

Nick : AGRESSIVE AIM.

Vârstă : 17 ani

Motiv : Sa ajut :)

Adresa de contact : skype :semakka24 / y!m : mary_agressiveaim / steam : cosmin_at sau AGRESSIVE AIM

Timp alocat forumului : Eu zic ca stau ceva timp , cu toate ca sunt nou .. mnah

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : Aproapre 1 an , am invatat ( PS , AE , C4D )

De ce te-am alege pe tine ? : IDK , daca va place ce fac .. stiu ca sunt cateva dar o sa vedeti pe viitor :D

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Imi place sa ajut , sa fie ordine si disciplina

Experienta [ Creatii ] : Stiu ca sunt putine , am mai zis :D .. poate ca e prea repede cererea dar incerc . :D

Edited by AGRESSIVE AIM.
Link to comment
Share on other sites

Pentru moment lasa deoparte efectele de tip "gif" si axeaza-te pe blur si text.PRO.

 

EDIT: Fack.(AleXX) daca tot ai trecut pe aici ar fi frumos sa si iti dai cu parerea,cum lucreaza daca merita pro sau contra.

        @Agressive AIM ai butonul EDIT,nu mai faceti posturi doar de dragul +1!

Edited by eL DrAg0
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pentru Julia , ala nu e un bass efect in photoshop ci un scale si light in after effects , cinema4d o sa fac cadou comunității.Totuși eu nu vin cu creații din altă parte să vezi ce lucrez .. sunt de 2 zile , ai vrea sa fac 1000 de gift-uri când nu am voie ? :))

Pentru Rev , nu am voie sa fac gif sau care e problema .. daca îmi zicea cineva mai bun ca textul nu e ok , nu aveam nici o problema, însă uită-te la ce faci tu :) Nu o zic cu răutate.

Pentru Minie , nu sunt genul .. O sa vedeți :D

Edited by AGRESSIVE AIM.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...