Jump to content

revan's Gallery


rREVAN

Recommended Posts

Eu sunt revan cel adevarat, nu respectivul vostru designer, care este un fan.


Voi incepe cu lucrari vechi si voi sfarsi in lucrari noi si recente.


Pentru orice problema legata de lucrarile mele sau de mine, va astept cu cate un pm.


 


54ixj8.png  2lxf7ld.png


 


deva0m.png


 


p4zf9.jpg


 


Si am ajuns la :


 


169ohtu.png


 


347iuyr.png  2rxz9lc.png


Link to comment
Share on other sites

In primul rand designerul REVAN este membru din octombrie , tu de ieri. Ca e fan sau nu , este partea a 2-a.

In al 2-lea rand limiteaza-te in asa fel incat sa faci un SINGUR POST , nu 100. Multumesc.

Denisa, nu ma intereseaza de cand a facut contul, eu mi-am ales nick-ul asta din 2012, si toata lumea ma stie pe mine ca "renuminut" revan.

M-as limita daca as putea pune toate lucrarile mele intr-un singur post. :P

 

nVTw0rF.png  5EFWxSw.png

 

SM9pJeE.png  hncgrzM.png

 

jvcaOKe.png

 

CZIYY8O.png

 
 
bRyUTsd.png  R6WU7yI.png
 
IBvVdaK.png
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Atunci ASTEPTI pana cand comenteaza cineva in acest topic , nu imi faci 20 de posturi pentru ca este foarte simplu iti voi da WARN pentru dublu post ca sa nu intru in altele. E ultima oara cand te avertizez in aceasta privinta.

Nu imi pasa de cat timp ti-ai ales numele , "renumit" sau nu , este irelevant :) , asa ca o sa te rog sa incetezi cu afirmatii de genul :) si sa iti vezi de creatiile tale / portofoliul tau.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Atunci ASTEPTI pana cand comenteaza cineva in acest topic , nu imi faci 20 de posturi pentru ca este foarte simplu iti voi da WARN pentru dublu post ca sa nu intru in altele. E ultima oara cand te avertizez in aceasta privinta.

Nu imi pasa de cat timp ti-ai ales numele , "renumit" sau nu , este irelevant :) , asa ca o sa te rog sa incetezi cu afirmatii de genul :) si sa iti vezi de creatiile tale / portofoliul tau.

Imi place ca esti zambareata mereu.

 

aXaFeVd.png  fPygJmQ.png

 

 

4noKfG6.gif  TocVWvV.png  5CbC6kL.png  XjykUs0.png  EFoJqmr.png  F5iUjbS.png Vs513Dz.png  IERCYIU.png

 

Y9a8GAr.gif  plfltYP.gif

 

UFGJpWv.gif  W5WsDPZ.png

 

KRy3apU.png

   

pF9kZ4F.png  1sW9PGW.png

 

LdRMNDp.gif  i5pkq8a.gif

 

aYxjFfr.png  BROXXjc.png

 

uegVrcB.png  fCJQAss.png  mMSBjxb.png  ybrbLAn.png  y8pBKxj.gif

 

pziSlKe.png  BRjHCLE.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca e necesar sa demonstreze nimic , garantez eu pt el ..... 

 

Dude , la semnaturi pui extrem de mult sharpen , si integrarea e foarte aiurea , cel putin mie asa mi se pare , avem noi stiluri diferite de a lucra dar totusi niste principii trebe sa urmam , bafta.

Edited by xKitos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...