Jump to content

RF Dev Team [PROJECT]


LondoN eXtream

Recommended Posts

Bună ziua, cu toţi ştim ca RANGFORT este bazată pe Counter Strike. De ce nu ne facem o echipă de tip Developement, si sa scoatem proiectele propii . Sincer cred ca ar fi o idee bună.

Din această echipa ar putea face parte

 

Scripteri de tip:

 

       ¤ C++ ¤

       ¤ AMXX ¤

       ¤ HTML ¤

       ¤ Designeri ¤

 

Astept parerile voastre!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ideea este buna...chiar imi place...Dar acest tip de proiect implica mult timp liber ...si persoanele care detin cunostinte peste medie pentru c++,html si amx sunt putine din ce am vazut....Cu alte cuvinte daca exista un minim de 10 persoane pe C++/HTML/AMX o sa ma implic si eu ,detin cunostiinte in toate cele 3 domenii specificate mai devreme ,dar in frunte este AMX-ul :)

Edited by ursu
Link to comment
Share on other sites

Bun , insfarsit incepem sa luam amploare

 

Lista membrilor :

 

 - dK^aLeX ( AMXX , HTML , PS, PHP )

 - ursu ( AMXX , HTML, C++, PS )

 

Cine mai vrea sa faca parte lasati reply

Cred ca ar fi bine sa mai tragi o privire la citatul scris de mine . Nu inteleg ce cauta "Ps-ul" in descrierea mea atata timp cat eu nu am specificat ca am cunostiinte in acest domeniu.Daca era Php sau altceva era ok dar nu ps.Si nu mi se pare okey ca fiecare membru care lasa reply sa fie inscris.Trebuie sa fie un test ceva pentru a dovedi cunostintele cumulate. 

Pana nu dovedesti ca va fi un proiect sigur si de durata eu nu o sa ma implic ,pana atunci imi retrag asa zisa cerere de a face parte din acest proiect.Sincer sa fiu ,la 12-13 ani ai tai nu cred ca ai momentan capacitatea de  a forma o astfel de echipa,si nu cred ca ai cunostinte in toate domeniile specificate,Succes :) .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bun , insfarsit incepem sa luam amploare

 

Lista membrilor :

 

 - dK^aLeX ( AMXX , HTML , PS, PHP )

 

Ok vad ca vrei sa formezi o echipa deoarece ai cunostiinte AMXX HTML PS PHP bun hai sa o luam pe ce am eu cunostiinte HTML / PHP daca tot zici ca ai experienta in ele vreau si eu un script PHP care sa se conecteze la o baza de date MSSQL imi pui datele de modificare ip: "127.0.0.1" , DB: "db_name" , PW: "db_pass" <- evident aceste date le voi modifica eu personal in care fac conexiunea la database meu vreau sa vad ce script PHP imi scoti sa zicem un script register.php sau daca nu sa vedem un script index.php fiind pagina principala a unui forum ... totusi daca e sa fii tu creatorul unei echipe trebuie sa si demonstrezi ca ai aceste capacitati nu numai sa ne zici ca le ai.

 

#Edit

 

Cer ca acest topic sa fie inchis din lipsa de interes si activitate din partea userului care a postat acest topic.

Edited by BlackPearl
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...