Jump to content

La multi ani Kurtos!!:*


PuStOaICa

Recommended Posts

Hei, azi este ziua "taticului" (administratorului) nostru Kurtos! Cu ocazia zilei lui de nastere, haideti sa ii uram si noi un calduros la multi ani, sa fie sanatos, iubit, fericit si sa aiba parte de tot ceea ce isi doreste! Azi ai mai pasit o treapta, iti dorim sa mergi cat mai mult pe drumul vietii.
O zi din an este a ta, si pentru ca e a ta, este cea mai frumoasa, asa ca uita de tot, uita de toate grijile, ocupa-te doar de tine,de ziua ta sa o faci cat mai frumoasa , sa te simti bine. Vrem sa ne traiesti multi multi ani! Sa ne fii "tatic" ;)) in continuare, mult timp de acum incolo, sa ai grija in continuare de RANGFORT, sa ajunga cat mai sus!! Iti multumim si te iubim pentru ceea ce faci pentru RANGFORT, alaturi de celalti administratori. La multi ani!! :*:*

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ui ma la el:> Are si el zi de nastere:)).... La multi ani tata:* .Sa te loveasca binele din toate partile .La multi ani incaodata!!!

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc. Azi de ziua mea am avut si putin ghinion, n-am mai prins check-in-ul la aeroport deschis, asa ca a trebuit sa ma intorc inapoi de unde am plecat. Undeva prin aprilie sau sfarsitul lui martie voi fi in tara.

Va pupa tata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...