Jump to content

[RF] Cerere Moderator - Aurelian [ACCEPTAT]


Aurelian

Recommended Posts

Nume : Istrate Aurelian
Nick : Aurelian.
Vârstă : 16
Motiv : Dezvoltarea comunitatii
Adresa de contact : aurelianmozila@yahoo.com || TS3 : Aurelian.
Timp alocat forumului : 4 - 10 ore , depinde :D

Ce secţiuni doreşti să moderezi?: Auto & Moto
De ce ai ales aceste sectiuni?: Eu am ales aceasta sectiune deoarece sunt un pasionat al automobilelor si cred ca functia de moderator ar fi perfecta pentru mine pe acea sectiune:
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?: Eu doresc sa moderez in aceasta comunitate deoarece am vazut ca lumea se implica si de ce sa nu o fac si eu.. Vreau sa ajungem undeva sus cu comunitatea asta.
Ai mai moderat pe IPB?: Am mai moderator pe unele forum-uri.
Ce înţelegi prin "Post hunt"?: Post aiurea, inutil.
Ce înţelegi prin "Dublu post"?: Cand faci post unul dupa altul.
Ce înseamnă "Warez"?: Site-uri piratate
Ce înseamnă "NSFW"?: Not Safe From Work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?: Pai post hunt reprezinta un post aiurea, post facut fara rost, si off topic reprezinta un post facut pe langa subiectul abordat.. De exemplu eu vorbesc despre masini si vine unul si imi zice despre animale..
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?: Pai incerc sa fac activitate mai multa pe acea sectiune.. Daca cineva are nevoie de ajutor, sa isi gaseasca ajutorul intr-un topic creat de mine.
Ai citit regulamentul forumului ?: Da, l-am citit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ai activitate pe sectia respectiva, insa daca promiti ca te ocupi cum te ocupi de server-ul tau de SAMP, sunt # Pro.

 

Si la ceea ce ai zis, promit. :* Nu am facut inca activitate, ca nu am stat sa analizez forumul.. Si am zis ca daca incep ceva, sa incep in forta. :* Si dupa cum am zis si in chat.. Scriu despre ceva ce imi place deci voi avea activitate 100% ! :* O seara placuta, ma pun in pat ca is bolnav.

Link to comment
Share on other sites

# Pro

Pe acea secțiune se face foarte ușor activitate . Îți trebuie putin cap sa scoti niste idei principale din niste articole , si sa pui un model de postate si gata , ai topicu .

Pro , sunt sigur ca te vei descurca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...