Jump to content

Cerere moderator Klu [RESPINS]


Klu

Recommended Posts

Nume : Cristi
Nick : Klu
Vârstă : 25
Motiv : Am destul timp liber, as putea face si eu copy-paste ca Luchyan sa primesc SM, sau 3x post ca SiLviu, sa avansez in grad, sau ca Aurelian care face cerere Moderator si posteaza 3 topicuri intr-o zi si dupa pauza
Adresa de contact : cristache89@yahoo.com
Timp alocat forumului : 4-5 ore, depinde

Ce secţiuni doreşti să moderezi?: Resurse CSGO, sau acolo unde se pot face topicuri fara numar
De ce ai ales aceste sectiuni?: Am o oarecare experienta in csgo, iar in cealalta parte amicul google si CTRL+C si CTRL+V nu ma vor lasa la greu in a imi duce la capat treaba
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?: E singura pe care mai petrec timp si pe care vin pentru radio :)
Ai mai moderat pe IPB?: Acum vreo 3-4 ani
Ce înţelegi prin "Post hunt"?: Post aiurea, inutil , cum vedem prin topicurile de la diverstisment 
Ce înţelegi prin "Dublu post"?: Cand un user face un post unul dupa celalalt fara a folosi butonul de edit
Ce înseamnă "Warez"? site-uri piratate
Ce înseamnă "NSFW"? not safe for work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?: Post hunt este un post facut aiurea, off topic este un post care deviaza de la subiectul principal
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?: Topicuri fara numar, chiar daca membri vor trece acolo doar prin fuga (gen ca la topicurile lui Luchyan)
Ai citit regulamentul forumului ? Da, l-am citit.

O seara buna :)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Crezi ca avem nevoie sa vii tu si sa ne zici ce face fiecare moderator in parte?

Crezi ca ne intereseaza parerea ta despre cui hotaram noi sa dam up?

Crezi ca fac posturi de dragu de a le faci ca ma acuzi de 3x post.

Tu grad pe aceasta comunitate cat sunt eu in ea nu o sa ai, ce ai vrut sa arati prin cererea asta? nesimtirea cred.

 

# Respins ! 

 

Daca mai continui ai pauza permanenta pe forum !

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...