Jump to content

Boxe Logitech Z506


King !

Recommended Posts

surround-sound-speakers-z506-4067d1bd279

Denumire: Boxe Logitech Z506 Cod producator: 980-000431 Garantie tehnica: 24 luni Garantie de conformitate: 24 luni Detalii Generale Tip 5.1 Putere totala 75 W Greutate totala 5.1 Kg Altele Egalizator bass in timp real
Surround sound with 3D Stereo Detalii Sateliti Putere satelit fata 8 W Putere satelit spate 8 W Putere satelit centru 16 W Frecventa de raspuns 45 - 20.000 Hz Detalii Subwoofer Putere subwoofer 27 W Frecventa de raspuns 45 - 20.000 Hz Interfata 3.5 mm Jack Da RCA Da

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ok, pentru mine ce reiese din topicul asta e o insiruire de cuvinte de care nu ma atrag deloc sa citesc. Nu cred ca ai respectat niciun model si doar ai dat copy-paste de pe un site de vanzari ceea ce inseamna 0 implicare din partea ta. Pe viitor incearca sa scrii tu si sa nu mai dai copy-paste de pe primul site care il vezi :)

 

ON: Am aceste boxe si sunt extrem de multumit de ele, nu am avut nicio problema, bass :wub: , calitate audio extrem de buna ( surround ), iar la pretul care sunt eu zic ca se merita toti banii daca vreti sa aveti un sistem audio bun .

Link to comment
Share on other sites

Ok, pentru mine ce reiese din topicul asta e o insiruire de cuvinte de care nu ma atrag deloc sa citesc. Nu cred ca ai respectat niciun model si doar ai dat copy-paste de pe un site de vanzari ceea ce inseamna 0 implicare din partea ta. Pe viitor incearca sa scrii tu si sa nu mai dai copy-paste de pe primul site care il vezi :)

 

ON: Am aceste boxe si sunt extrem de multumit de ele, nu am avut nicio problema, bass :wub: , calitate audio extrem de buna ( surround ), iar la pretul care sunt eu zic ca se merita toti banii daca vreti sa aveti un sistem audio bun .

 

Stefan data viitoare te rog sa te abti la comentarii fara rost daca nu ai ceva in plus de adaugat topicului.

Data viitoare risti un warn.

 

#Edit

 

Topic inchis motivul este simplu vad ca multi utilizatori fac post hunt.

King multumim pentru prezentare.

Edited by BlackPearl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...