Jump to content

Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha


King !

Recommended Posts

 Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha


 


Creative-Sound-Blaster-Tactic3D-Alpha.jp


Nu am sa ascund faptul ca sunt un fan al celor de la Creative, toate produsele pe care le am de la acest producator fiind construite sa reziste peste veacuri. Am si acum o placa de sunet si perechea de casti aferenta pe undeva prin debara, si ambele inca mai functioneaza. Totusi, Tactic3D Alpha sunt cea mai buna recomandare pe care o pot face celor care doresc sa investeasca pana in 200 de Ron intr-o pereche de casti de gaming cu niste capabilitati peste medie. In aceasta arie de pret depasesc competitia fara probleme. Sunetul, chiar si pe o placa de sunet integrata, este absolut senzational, fiind redat indiferent de setare, pana la cel mai mic decibel. Microfonul este detasabil, asa ca atunci cand vrei pur si simplu sa asculti muzica il poti scoate ca sa nu te incomodeze, pe langa asta se aude si bine, comparativ cu microfonul de pe Creative WoW Headset, care este usor infundat. Nici la capitolul ergonomie nu o duc rau, (poti sta cu ele pe cap, indiferent de cat de mare este craniul tau) cu orele fara sa le simti, fiind extrem de usoare, asezandu-se perfect pe urechi, si unde mai pui ca ai si o usoara izolare fonica. Ce sa mai, la toate capitolele sunt peste medie. Mai mult decat atat, soft-ul cu care vin face experienta mult mai placuta, putand sa iti editezi fiecare element sonor in parte, sa iti faci preset-uri si lista continua. Neajunsuri? Cupele sunt destul de mici pentru unii jucatori. In rest, zero neajunsuri.

 

Daca stiti si voi o pereche de casti de gaming ieftine si bune, mai jos exista sectiunea de comentarii, si evident Facebook-ul nostru. Impartasiti cu a noastra comunitate experienta cu castile voastre de gaming de pana in 200 de ron!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...