Jump to content

[Recrutare] G1geeL. [RESPINS]


Bull.

Recommended Posts

Nume :Sorin
Nick :G1geeL.
Vârstă :18
Motiv :Imi place mie sa moderez :))
Adresa de contact :rwlgo.faster@yahoo.com
Timp alocat forumului :3-4 ore zilnic

Ce secţiuni doreşti să moderezi?:Steam(deals,news,chatroom)
De ce ai ales aceste sectiuni?:astea m-ar interesa cel mai mult,chiar si pe mine; stiu ca nu prea sunt activ pe acele sectiuni dar imi voi da silinta,eu ma uit zilnic pe tot forumul.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?:Pentru ca e foarte populata
Ai mai moderat pe IPB?:da
Ce înţelegi prin "Post hunt"?posturi de dragul de +1
Ce înţelegi prin "Dublu post"?2 posturi la rand,dublu-postul ffiind considerat dupa 2min minim de la postarea ultimului subiect si maxim 24h(atunci nu e)
Ce înseamnă "Warez"?piratare
Ce înseamnă "NSFW"?:mda n-am auzit de asta :))
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?post hunt e atunci cand faci posturi multe de dragul de +1,iar off-topicul cand nu are legatura cu subiectul
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?
Ai citit regulamentul forumului ?:Da

Link to comment
Share on other sites

Motiv :Imi place mie sa moderez :))

De ce ai ales aceste sectiuni?:astea m-ar interesa cel mai mult,chiar si pe mine; stiu ca nu prea sunt activ pe acele sectiuni dar imi voi da silinta,eu ma uit zilnic pe tot forumul.

 

 

Contra.

Nici nu dai dovada ca ai vrea sa moderezi in acest staff. La activitate ai spuso tu foarte bine, nu trebuie sa mai repet eu. La toti le place sa modereze Dar sa se priceapa foarte bine in sectiunea care trebuie !. Nici 3-4 ore nu te vad pe forum, sa fim seriosi acuma.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Să fi Moderator nu înseamnă doar să îți placă să moderezi .

Înseamnă să te dedici acestui lucru , să ajuți , să cunoști acea categorie la care dorești să Moderezi .

Activitate nu prea ai , iar nu cred că ai fi bun la această categorie .

Gândește-te bine înainte sã faci o cerere de Moderator , la o categorie potrivită .

Îmi pare rău dar Contra.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ai postat doar o oferta de 3 jocuri free , oferta care este valabila de cateva luni bune. Acel site adauga des key-uri noi, chiar si eu daca as verifica contul meu s-ar putea sa gasesc key-uri noi.

 

Daca vrei cu adevarat sa primesti Moderator acolo eu as zice sa incepi sa citesti topicurile de pe acolo si sa postezi in ele ca sa iti poti face si ceva activitate.

Nici macar nu stim daca ai steam..

 

Contra pentru cererea asta, fa ceva activitate si poate o sa ai mai multe sanse.

 

Bafta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...