Jump to content

Cerere moderator [ RESPINS ]


k1NEZU. # WWW.RANGFORT.RO

Recommended Posts

Nume : Istrate Ionut-Alexandru
Nick : k1NEZU. FTP'
Vârstă : 18 ani
Motiv : Imi place sa ajut , sa ma implic
Adresa de contact : Y!M : devilboy238 / Skype : alexandru.ionut191 / Steam : k1NEZU. # FEEL THE POWERR'
Timp alocat forumului : 5-6 ore

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Social
De ce ai ales aceste sectiuni? Pentru ca acolo este mai liber si ma pot "destinde"
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Imi place foarte mult aceasta comunitate , si nu o voi parasii
Ai mai moderat pe IPB? Da
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Post hunt este ca un comentariu adus unui topic doar pentru like sau +1
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Dublu post este atunci cand un user face 1 post si mai face inca unu intr-un interval de 24 h
Ce înseamnă "Warez"? Post piratat
Ce înseamnă "NSFW"? Not Safe For Work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post hunt este facut pentru +1 sau pentru like , iar off topic este acel topic prin care un user se abate de la subiect
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Sa aduc topicuri cat mai noi si sa le atrag atentia
Ai citit regulamentul forumului ? Citit =>> Regulament

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ai postat astazi pe la social nu prea ai convins pe cineva ca ai activitate pe zona aia.

Sunt unele topice care le-ai copiat asa cum erau pe site-urile de pe care le-ai luat , si sincer acum, era greu sa editezi si tu putin acel topic sa arate ca cele postate anterior, nu sa vedem poza/ele prin link (unele poze era chiar mici), iar in textele topicelor erau si link-uri..

 

Eu zic ca un membru se uita alt fel cand un TOPIC arata cum trebuie.

 

Daca iti vei regla aceasta mica problema ai PRO de la mine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Din cate vad ai 3 puncte warn la activ , acum na ce sa fac daca tu nu esti cuminte si le-ai luat acum iti dau contra .

Poate dupa expirarea acelor puncte vei fi si mai activ si poate cine stie te vom avea in staf insa pana atunci vreau sa te vad mai activ !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...