Jump to content

Cerere Resources-Team ...| [ RESPINS ]


Batranu Bumi

Recommended Posts

Nume :Eduard 

Nick : Batranu Bumi 

Vârstă : 17

Motiv : Sunt foarte experimentat in cea ce priveste AMXX-ul si am multe de oferit  :)


Timp alocat forumului : depinde de zi , minim 2 ore 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Amx Mod X

De ce ai ales aceste sectiuni? Pentru ca ma pricep

De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pentru ca aici o am pe gagica Minnie si daca am vre-o problema ma consult cu ea

Ai mai moderat pe IPB? Desigur

Ce înţelegi prin "Post hunt"?  +1

Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post facut unul dupa altul de aceasi persoana

Ce înseamnă "Warez"? distribuția ilegala a unui continut protejat

Ce înseamnă "NSFW"? +18

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? post huntul inseamna ca faci post pentru +1 iar off topic = abatere de la subiect.

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Nu am planuri, totul vine pe parcurs.

Ai citit regulamentul forumului Da.

 

Edit: P.S , nu as vrea gradul de 'Moderator' ci 'Resource Team , mi-a scos gradul blabla ca am incurcat sectiunea amxmodx cu alta sectiune (in pm am vorbit cu el) si nu inteleg de ce am pierdut asa repede gradul doar pentru ca am incurcat 2 sectiuni :-s . 

Link to comment
Share on other sites

Mda , cum ai luat remove la noi cum te-ai parasutat pe alta comunitate . Si ai avut o tentativa , dar se pare ca nu ti-a mers cu cei de pe acel forum , asa ca ti-ai spus ; lasaca dau un copy-paste la fosta cerere si poate ma (re)primesc astia de pe rangfort :D ei bine nu-i asa . Eu scotocesc fiecare coltisor din lumea asa a gamingului :D

 

# Contra !

 

S3UrR1g.png?1

 

 

Batranu Bumi, on 03 Oct 2015 - 9:50 PM, said:ma scuzi? dar ce alta comunitate? mereu am fost aici , o dovada ca sunt pe alta comunitate?  scuze de 2 x post edit: eu vad ca am membru nu alt grad , mai verifica odata ce si unde sa nu vorbesti aiurea 

 

Da , dar te cam dadeai in scheme ca faci ca dregi ! İar ca sa ajuti nu ai nevoie de grad ! Eu atat spun taci ca taci bine ! :D

Link to comment
Share on other sites

ma scuzi? dar ce alta comunitate? mereu am fost aici , o dovada ca sunt pe alta comunitate? 

scuze de 2 x post

edit: eu vad ca am membru nu alt grad , mai verifica odata ce si unde sa nu vorbesti aiurea 

edit 2 : nu am nevoie de grad sa ajut, dar am fost acceptat si peste cateva ore gata mi-a fost scos fara nici un motiv 

Edited by Batranu Bumi
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...