Jump to content

Problema INSTALARE!


Mortal Kombat # SCORPION

Recommended Posts

Eu nu inteleg ceva cum sa dezinstaleg chrome daca nu am chrome , daca il instalez imi da imi da eroare cum am pus link si mai sus

 

tie iti zice ceva de minimul de hardware , stii cumva ce ar insemna asta?

 

Ma refer ai ceva gen ram putin etc?

Link to comment
Share on other sites

Dar acum 3 zile a mers ok , da....... am 1 GB Ram

 

Salut din nou , 

 

Din pacate imi oferi prea putine informatii si nu mi pot da seama ce are pc ul tau de nu mai doreste sa utilizeze chrome . 

Ai zis ca a mers ok ,  l ai dezinstalat dintr un motiv . Ai sters registrii de la windows dupa ce ai dat dezinstall ? 

Cand ai incercat din nou , inainte de failed , ce eroare ti a dat? Ce versiune de windows ai cat si ce versiune de chrome incerci sa instalezi?

Link to comment
Share on other sites

Salut stiu eu ce problema ai aceasi problema am avut-o si eu faza este ca nu mai poti instala chrome pe windows xp deoarece acuma este upgradat eu mi-am si reinstalat windowsul si nu merge doar daca ai xp si 2GB si eu am 1 GB , de obicei nu mai merge pe xp de vreo 5-6 luni decat daca instalezi un program care iti da sa instalezi si alt program iti recomand mozila asta il folosesc acuma si merge bine!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1-Eroarea. Poza

2-PC  Poza  

3-Versiune Chrome 1.3.28.15

 

Nu are legatura cu windows-ul pt ca am incercat si pe windows 7 si nu a mers nici acolo.

A pai e clar dc nu merge si normal ca are legatura cu procesorul la eroare iti da minimum hardware si eu am 1,79 GHz si nu-mi mai merge tu ai 1,20 GHz si vrei sa-ti mearga? Iti recomand sa gasesti un program eu in trecut am instalat (cum se numea) cyberlink powerdirection pentru editat si mi-a instalat si chrome automat dar la unele iti da eroare incearca sa bagi cyberlink 9 sau 12 si sa vezi daca-ti pune chrome automat dupa le poti scoate oricum!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...