Jump to content

[Creatii] KRIMEX


KRIMEX;

Recommended Posts

Si d-aia sunteti asa enervatii , atot stiutorii p*zd** , tu nu faci nici 1% din ce face Krimex , te bate in PS krimex la orice ora + tu erai un canei pe sectiunea Design doar cu locked Asa ca taci si i-ati cantrafusele si pleaca .

 

la unele blur-ul fail. #Kw.

 

blur urat, prea deschis pentru unele stock-uri

 

Deci am zis ca daca va mai certati in portofoliu si folositi jignirii asupra membrilor care lucreaza in photoshop va dau lock , asta e ultima abatere deci o sa scriu in regulament noiile reguli,ma prea enervati cu jignirile voastre cu blur urat , pnm trestii chestii , daca e asa de "prost" ajutatil in pnm nu va mai injurati si jigniti ca de nu va dau lock.

Link to comment
Share on other sites

Deci am zis ca daca va mai certati in portofoliu si folositi jignirii asupra membrilor care lucreaza in photoshop va dau lock , asta e ultima abatere deci o sa scriu in regulament noiile reguli,ma prea enervati cu jignirile voastre cu blur urat , pnm trestii chestii , daca e asa de "prost" ajutatil in pnm nu va mai injurati si jigniti ca de nu va dau lock.

AlexuTzu. dragul meu , nu trebuie sa fi tu nervos din cauza lor , fiecare are parerea lui , tu nu te mai enerva si vezi-ti de treaba ta , doar primul Quote e cu injuraturi , ceilalti doi nu au nicio vina!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gresesti la redimensionare, iar blur, ok. Nu stiu, unele imagine au niste puncte, le salvezi cumva in format gif sau ce? Scrisul este frumos. Mai vezi niste tutoriale. :P

Ok, am sa incerc sa redimensionez cu timpu'.

 

jofSEtW.png

Nu este facut de tine, adica blurul, nu se vede nicio retusare, stiu "poza" , e un gif.

Esti cam prost informat prietene, http://imgur.com/k3u1zOP

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...