Jump to content

Reclamatie Seth


MockingBird

Recommended Posts

1. eu nu am pus muzica pe canal 

2. wer bich a pus muzica pe canal

3. ecoul nu s-a auzit de la mine pentru ca eu sunt la buton, si in plus de asta , si pe mine m-a deranjat ca a pus muzica.

4. ar trebuii sa fiti mai atenti , amandoi , asa goniti playerii de pe ts , cu arogantele si felul vostru nesociabil de a fii.

5. citez de la tine "nu cred ca a gresit decat motivul ban-ului" eu cred ca a gresit ban-ul in sine si cred ca ar trebui luate masuri.!

-1 grad sau remove

Edited by MockingBird
Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca nu am fost in momentul de fata pe canal nu pot spune cine a gresit in totalitate dar tin totusi sa cred ca Seth nu ar fi dat ban degeaba , totusi banul a fost dat pentru 7 ore acum 2 zile care a expirat , momentan reclamatia nu poate fii luata in considerare ca abuz.

Link to comment
Share on other sites

a gresit trebuie sanctionat , trecem cu vederea , o sa faca si a doua , si a treia oara si tot asa .

chestia e ca eu nu am pus muzica pe canal , ma fost banat degeaba nu am putut intra pe ts din cauza lui 7 ore. ai gresit taci si inghiti

Edited by MockingBird
Link to comment
Share on other sites

frate cat mai stau sa mi se raspunda la reclamatie .. deja a trecut o saptamana!

 

Sincer, tinand cont ca are moderator, mi se pare normal sa vina cu o explicatie, vreau sa ascult ambele parti implicate.

Tu ti-ai spus punctul de vedere, tinand cont ca seth, nu stie de aceasta reclamatie sau nu vrea sa stie, o sa il anunt personal pe ts3 sa vina cu un raspuns.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Scuzati intarzierea , am fost putin ocupat cu niste probleme personale , dar acum pot sa dau si motivul : eram eu , leus afin3 si inca unul pe ts , la un momentdat l-am pus pe 666 leus 666 sa faca testul wargods ..in urma acestui test am descoperit ca avea 3 DLL-uri nevalidate si 4 module tot nevalidate , si el imi spunea ca e default , in fine , am inceput sa ne certam si la un moment dat el a iesit ... dupa cateva minute vad ca intra / iese / intra / iese , i-am spus sa nu mai intre , dar el nu a zis nimic , am intrat linistit inapoi pe CS si dupa 2 secunde aud muzica , sincer stiind ca el era suparat in urma discutiei noastra si avand in vedere ca tot intra si iesea de pe canal am crezut de ca el a pus muzica , de asta i-am si dat ban ...nu sunt sigur 100% ca el a pus , dar vazand faptul ca tot intra si iesea m-am gandit ca vrea sa ma enerveze.. Asta e motivul ban-ului meu de 7 ore 

 

PS : se vede ca inca stai si fierbi in tine , tu inca imi tii dusmanie pentru ca te consider codat , sincer eu dupa ce ti-am dat ban am si uitat de tine , insa vad ca tu ma ataci rau de tot , stai si plangi pe forum , reclamatii si milogeala , si toate astea doar ca sa iau eu -1 sau remove , desi ban-ul tau pe ts a expirat de mult , plus ca ziceai ca 7 ore nu ai putut intra pe ts , stau pe ts de aproape 2 luni in fiecare zi , nu te vad un fan al ts-ului .. din poza de profil vad ca esti un iubitor al violentei , daca tot te crezi asa smardoi cum spui , da dovada de maturitate si nu mai veni sa plangi aici ..... o zi buna de la , cum ziceai tu " mu***ul de seth"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. avand 3 dll-uri necunoscute , si nu "nevalidate" cum a zis el nu inseamna ca nu joc default . scanarea a iesit curata iar eu ti-a mfacut reclamatie la sectiunea teampeak nu are legatura cu cs 1.6 , daca chiar era sa am cod iesea rosie , dat fiind faptul ca fiecare dintre dll-uri sunt verificate de program.  nu intra in discutie ca asi fii codat.

2. am intrat pe camera de 2 ori doar , nu de 5-6 cum zici tu mai sus , si daca o sa va uitati in logs la teamspeak o sa vedeti ca am fost mutat de pe camera de mix , sau mi sa dat kick eu normal incercand sa intru inapoi luam kick sau eram mutat.

3. nu eu am pus muzica pe camera si data viitoare sa fii mai atent

Edited by MockingBird
Link to comment
Share on other sites

"frate cat mai stau sa mi se raspunda la reclamatie .. deja a trecut o saptamana!"

daca tot suferi de atentie sau lipsa de afectiune cumpara prietene un ursulet de plus din ala care iti spune mereu "i love you , i love you , i love you" , nu mai plange aici dupa atentie 

 

eu nu mai spun nimic , ca asta ar insemna sa ma cobor la nivelul tau de incompetenta mintala ,..scuze, dar am si eu standardele mele 

 

Se poate da TC pentru ca daca nu asta continua sa scrie , si o sa las bunul simt deoparte si ii spun de dulce ... daca considerati ca am gresit sanctionati-ma ( remove , -1 ) , dar inchideti topic-ul ... * oricum el va deschide altul 

Edited by seth89
Link to comment
Share on other sites

Ban dat pe merit, eram si eu in camera cand ti-am zis "iesi ca avem mix" puteai pleca linsitit pe alt canal si ne lasai sa terminam mix-u.

 

Tu ai preferat sa-l faci pe Seth sa-ti dea ban... ceea ce s-a si intamplat.

Vii cu drame aici de parca ai fi luat ban permanent. Invata sa respeci.

 

Topic inchis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...