Jump to content

claudyu


claudyu

Recommended Posts

Nume : claudyu

Nick : claudyu

Vârsta : 27

Motiv : Imi place foarte mult aceasta comunitate si vreau sa ajut cat pot .

Adresa de contact :claduiu_cipcip / STEAM:claudyu / facebook: 0764451982 id fb

Timp alocat forumului : Nu lucrez , nu-mi ocup timpul cu nimic , deci 

voi fi prezent pe forum minim 5-6 ore pentru a face ceva folositor .

 

 

Ce sectiuni doresti sa moderezi? : ownevar 

De ce ai ales aceste sectiuni? : Pentru ca sunt unii membrii care nu respecta regulamentul forumului si il voi aplica eu acestora .

De ce doresti sa moderezi în aceasta comunitate? : Imi place aceasta comunitate si-mi doresc sa raman pe ea ...

Ai mai moderat pe IPB? : Desigur 

Ce întelegi prin "Post hunt"? : Postarea de dragul cresterii numarului de postari , asemanator cateodata Spamului si Off-topicului .

Ce întelegi prin "Dublu post"? : Postarea a doua mesaje consecutive  ( se poate evita prin apasare butonului Edit)

Ce înseamna "Warez"? : Postarea ilegala a anumitor lucruri ( Piraterie)

Ce înseamna "NSFW"? : Postarea imaginilor cu tenta sexuala ...

Care este diferenta dintre post hunt si off-topic? :Cum am spus mai sus post-hunt'ul inseamna atunci cand un membru posteaza pentru cresterea numarului de postari

 , iar off-topicul este atunci cand un membru posteaza intr-un anumit topic deviind de la subiectul ce este prezent in acesta.

Ce planuri ai ca sa sporesti activitatea membrilor în sectiunile pe care doresti sa le moderezi ? : O sa incerc sa le fac cat mai placuta aceasta sectiune si cat mai curata fara spam-uri , off-topic si asa mai departe . Si o sa postez multe chestii placute .

Ai citit regulamentul forumului ? : Desigur .

 

 

Adaugari :

 

Sunt dispus ca lunar , la o anumita data (20/21/22) sa contribui si eu

cu mica donatie. Sunt sigur ca oricat de mica ar fi 3,4 sau 5 euro,

ar fi bine primita . Nu precizez acest lucru pentru a influenta pe cei

ce trebuie sa aprecieze acest topic , o fac deoarece , cum am precizat ulterior , voiam sa ma alatur

unei comunitati si insfarsit am gasit una cum voiam .multumesc frumos

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...