Jump to content

Cerere Moderator Heineken [ RESPINS ]


weNd0L

Recommended Posts

Nume : Daniel
Nick :Heineken .
Vârstă : 15
Motiv : Pentru ca oameni pana acum mi se par bestiali , mai ales ca este o comunitate foarte primitoare .
Adresa de contact : heineken_low
Timp alocat forumului : 3 +

Ce secţiuni doreşti să moderezi? : Discutii libere . ( restu deocamdata nu stiu)
De ce ai ales aceste sectiuni? Pentru ca la astea am activitate
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?: Este foarte primitoare si oameni extraordinari
Ai mai moderat pe IPB? : Da 4 ani 
Ce înţelegi prin "Post hunt"? : Post facut pe baza de a face cat mai multe post-uri
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Dublu Post adica 2 sau mai multe post-uri facute intr-un topic .
Ce înseamnă "Warez"? Piraterie
Ce înseamnă "NSFW"? NO SAFE FROM WORK (+18)
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? POST HUNT = Post facut pe baza de a face cat mai multe post-uri

OFF-TOPIC = Este adunci cand lasi un comentariu intr-un topic si spui ceva care e pe langa subiectul topicului .
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Deocamdata nu stiu .
Ai citit regulamentul forumului ? : Da .

PS : Stiu ca nu ma incadrez in multe cereri , dar si daca sunt nou m-as descurca am m-ai moderat in IPB .

Link to comment
Share on other sites

Activitate nu inseamna doar a posta pentru a face un anumit numar de posturi ci sa vii cu ceva nou in care sa sporesti activitatea membriilor din comunitate.

In plus de asta:

 

 

  • Minim 60 de zile in comunitate.
  • Varsta minima de 16 ani !
  • Minim 100 posturi pe forum.
  • Scriere corecta din punct de vedere gramatical.

 

Membru de ieri pana azi ai facut 79 de posturi facute pe Social postat doar sa strangi numarul de posturi cerute pentru a aplica ca moderator si tot nu ai ajuns la cerintele necesare , varsta minima 16 ani tu ai numai 15 cel putin asa zici tu si nu inteleg de ce a trebuit tu sa furi avatarul membrului @Klu doar pentru ca e banat pe forum nu inseamna ca iti da dreptul sa ii folosesti avatarul , in fine de la mine momentan ai Contra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Activitate nu inseamna doar a posta pentru a face un anumit numar de posturi ci sa vii cu ceva nou in care sa sporesti activitatea membriilor din comunitate.

In plus de asta:

 

Membru de ieri pana azi ai facut 79 de posturi facute pe Social postat doar sa strangi numarul de posturi cerute pentru a aplica ca moderator si tot nu ai ajuns la cerintele necesare , varsta minima 16 ani tu ai numai 15 cel putin asa zici tu si nu inteleg de ce a trebuit tu sa furi avatarul membrului @Klu doar pentru ca e banat pe forum nu inseamna ca iti da dreptul sa ii folosesti avatarul , in fine de la mine momentan ai Contra.

Scuzati Double Post , Black dar nu am facut-o pentru a face un numar de post-uri , am facut-o din placere , si daca te uiti bine nu am facut postari aiurea doar pe motivul sa fac post-uri pentru a cere moderator .

Eu am cerut moderator ca sa va ajut , in comunitate si ca sa va cunosc mai bine si dupa cum va vad eu sunteti niste persoane de nota 10 , 

Nu ca fac acum linguseala , ca sa imi da-ti accept desi daca s-ar intampla ar fii un lucru foarte frumos .

Astept si pareriile alotra . PS : Multumes Black pentru parere 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...