Jump to content

[Portofoliu] JacKSoN


edw1NN.

Recommended Posts

wendy - size 10 pe none

04b03 - size 8 pe none , pentru claritatea textului si mai scade din opacitate la textul secundar daca cel principal e foarte aprins si mare.

 

Dar in rest mie imi plac asa in general de ce sa mint...Dar ai putea sa le pui cu BB code...sa ca nu mai dam noi intruna click . Si bagi codu' aici si apare imaginea . Continua tot asa . E dragut bluru' . Bravo .

Link to comment
Share on other sites

wendy - size 10 pe none

04b03 - size 8 pe none , pentru claritatea textului si mai scade din opacitate la textul secundar daca cel principal e foarte aprins si mare.

 

Dar in rest mie imi plac asa in general de ce sa mint...Dar ai putea sa le pui cu BB code...sa ca nu mai dam noi intruna click . Si bagi codu' aici si apare imaginea . Continua tot asa . E dragut bluru' . Bravo .

Stiu cum sta treaba cu codul, insa daca fac creații in cantitate mare, eu având o problema cu laptopul si nu pot posta de pe el, trebuie sa scriu codul litera cu litera pe telefon.

 

Mersi de sfaturi, eu am wendy dar nu folosesc, eu folosesc doar 04b03 la size 8 pe none.

Link to comment
Share on other sites

It's same avatar you did just add crop http://www.indungi.ro/forum/gallery/image/22399-untitled-1/

 

Look at it because it's write on it "Indungi.ro" you did crop 

 

RIP !

Fara reclama... Daca observi nu se aseamana imaginea, deci nu este una cu aceeasi... nu face niciun RIP, a luat stock-ul si a facut el un alt avatar... deci nu a facut RIP. Minnie ma poti corecta daca e ceva.

 

ON: Lucrezi frumos, doar ca nu te prea descurci la text, mai urmareste tutoriale cu text.

Edited by Rezolution
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...