Jump to content

Cerere Moderator | RESPINS


Wake

Recommended Posts

Nume : Alexandru
Nick : FB Keebler
Vârstă : 20
Motiv : Imi place forumu-l si imi place sa moderez.
Adresa de contact : Am doar facebook ! daca e nevoie las pm .
Timp alocat forumului : Depinde ce schimb sunt la munca ! uneori 3,4 ore alteori mai putin !

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Social
De ce ai ales aceste sectiuni? Imi place si cred ca ma descurc.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pentru ca imi place !
Ai mai moderat pe IPB? Da
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Post facut aiurea.
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post unu dupa altu .
Ce înseamnă "Warez"? Piraterie .
Ce înseamnă "NSFW"? +18
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post-hunt (post facut degeaba)  off-topic (deviaza de la subiect)
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Topicuri atractive .
Ai citit regulamentul forumului ?  Desigur , şi sunt perfect de acord cu el !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Contra ! nici-un topic facut de tine la acea sectiune . Nu ai castigat nimic daca spui ca faci dupa , acele TOPICURI/POSTARI ;)

Fa-i ceva activitate si te astept cu o noua cerere !

 

PS: Nici macar nu indeplinesti conditiile ! Trebuia sa ai 60 de zile in comunitate ;) Dar ai deabia 8 !

Link to comment
Share on other sites

Mda, tu vrei grad pe forum de moderator, dar tu nu stii ca nu se modereaza la serverele din comunitate ci la alte sectiuni.

 

Ce ai scris tu aici, e cu totul alta treaba.

 

Scz dublu-post dar uitativa la propunerea facut de mine ,banlist,prezenta si la toate topicurile am comentat(post)

 

Si faza cu comentatu la alte topicuri, si asta inseamna post-hunt sa te abati de la subiect ne stiind daca ai permisiune. Dar ceva imi spune ca si tu ai dat copy paste de la alte topicuri ne stiind ce inseamna post-hunt-ul.

#Contra.

Link to comment
Share on other sites

#Contra, ma inainte sa face'ti o cerere de moderator este tot odata REGULAMENTUL pe care ai nevoie sa-l citesti inainte de a face o cerere de moderator ! , tu crezi ca Gradul se ia asa usor fara nici o activitate !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...