Jump to content

Cerere plugin rang_admin_chat


marvel_team

Recommended Posts

Nume : Admin_rang_chat


Versiune : NEW !


Descriere detaliata


#Doresc pluginul de admin_rang_chat dar simplu.fara ghost chat sau all chat


Am gasit o varianta dar cu probleme la team_chat_color iar alta imi apar mesajele de doua ori


Si nu am niciun plugin de chat activat.multumesc


Vreau SMA sa-mi pot modifica cu gradele si accesele mele.multumesc frumis


Link to comment
Share on other sites

Inainte de a face cerere , te rog sa folosesti functia "Search" pentru a vedea daca in trecut nu s-a mai cerut acelasi plugin .

Poftim : RANG_ADMIN_CHAT

Il modifici tu dupa gradele care le ai pe server . Fi atent la micile detalii daca vrei sa mearga la compilat .

Daca intampini probleme , trimite-mi un mesaj in privat .

 

Bafta

Edited by S1NnOpTic
Link to comment
Share on other sites

L-am cautat , l-am gasit dar cu probleme la team_color_chat ti-am spus si am specificat sus.

Iar dupa imi apar mesajele de doua ori.

Plus ca am spus ca vreau fara ghost chat sau all chat.

Multumesc

Merge doar daca dezactivez admin_chat_color 

dar eu am avut o versiune care merge cu admin_chat_color dar cu probleme la team_chat_color .....in fine

 

 

Eu am vazut pe un server pluginu rang_admin_chat care mergea impreuna cu chat_color deci....

Eu asta am cerut :|

Link to comment
Share on other sites

L-am cautat , l-am gasit dar cu probleme la team_color_chat ti-am spus si am specificat sus.

Iar dupa imi apar mesajele de doua ori.

Plus ca am spus ca vreau fara ghost chat sau all chat.

Multumesc

Merge doar daca dezactivez admin_chat_color 

dar eu am avut o versiune care merge cu admin_chat_color dar cu probleme la team_chat_color .....in fine

 

 

Eu am vazut pe un server pluginu rang_admin_chat care mergea impreuna cu chat_color deci....

Eu asta am cerut :|

Versiunea care ti-am oferit-o functioneaza corect , dar trebuie intr-adevar sa stergi "Admin_chat_color" 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am vazut pe un server admin_chat_color impreuna cu rang_admin_chat ... eu asta am cautat...asa versiunea asta o stiam si eu....

In general , daca le pui pe amandoua , ori rang admin chat nu va functiona ori iti va aparea scrisul de 2 ori in chat . Este alegerea ta .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

te sfatuesc sa nu il folosesti deoarece cum a spus si S1NnOpTic mai sus "ori rang admin chat nu va functiona ori iti va aparea scrisul de 2 ori in chat" sau ar mai fi 2 cazuri 1 creaza lag in plus si 2 am gasit unul impreuna cu color chat admini dar mi-a blocat toate comenzile din chat . parerea mea inutil . si stiu ca si eu am vrut sa il pun , mi-a placut ideea asta dar nu se merita sa il pui .daca vrei in continuare sa il pui raspunde-mi si ti-l dau

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos...n-am sa-l mai bag atunci....multumesc pt sfat.

Cand faci o cerere trebuie sa fii decis ce vrei , nu pe parcus sa abandonezi cand noi incercam sa iti oferim "painea pe tava" . Noi nu suntem jucatiile voastre . 

T/C . 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...