Jump to content

Cerere Moderator HaNibaL | RESPINS


Will Smith # RF

Recommended Posts

Nume : Zeko 
Nick : HaNibaL 
Vârstă : 16 
Motiv : because I find this Community Perfect , and I  want to be part of the staff! / Ro:-pentru că am găsit acest Perfect comunitar , și vreau să fac parte din personalul ! 

Adresa de contact : PM pe Fourm 
Timp alocat forumului : 2-3 ore 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? International Fourm 
De ce ai ales aceste sectiuni? En:- Because I Know english very well , and I like helping people , So i will help who needs help! 

                                        Ro:- Pentru că știu engleză foarte bine , și mi place să ajut oamenii , așa că va ajuta la cine are nevoie de ajutor !
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Because it's Good Community / deoarece comunitatea bună
Ai mai moderat pe IPB? Yes / Da 
Ce înţelegi prin "Post hunt"? En :- Meaningless posts , pointless posts. / Ro :- Posturi , Posturi noimă fără rost 

Ce înţelegi prin "Dublu post"? En :- Posts made after each other , and without using the button EDIT / Ro:-  Posturi făcute după unul de altul , și fără a folosi butonul EDIT
Ce înseamnă "Warez"? Sites Pirated cracks , links , etc.  Site-uri piratate fisuri, link-uri 
Ce înseamnă "NSFW"? Not Safe From Work [18+] 
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? En :Post hunt is something pointless , meaningless / off-topic is something out side from the topic , has no relation to the  Topic / Ro:-  Publica vanatoare e ceva inutil , lipsit de sens / off - topic este ceva secundar de la subiect , nu are nici o legătură cu acest subiect
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?En:-  I have plans to make the International fourm alive , to make members come to it and reply , because now its dead. / Ro : Am planuri pentru a face fourm internaționale în viață , pentru a face membri ai venit să-l și răspuns , pentru că acum mort sale .
Ai citit regulamentul forumului ? Da. 

 

 

P.S :- All the Romanian  , is taken from google translate , because i don't know Romanian /Tot românul , este luat de la Google traduce , pentru că eu nu știu română  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...