Jump to content

[ RF ] Ce inseamna?


Orizzlie

Recommended Posts

# Ce inseamna sportul  pentru tine ?  o activitate de natura fizica si poate implica si competitia. Totodata sportul este o activitate care poate influenta stilul de viata sanatatea sau personalitatea.


# Poti da ca exemplu orice sport practici sau preferi ! Fotbal :D


Link to comment
Share on other sites

# Ce inseamna sportul  pentru tine ? Il practic atunci cand ma plictisesc si imi place foarte mult , mai ales ca te ajuta sa ai o viata sanantoasa :)


# Poti da ca exemplu orice sport practici sau preferi ! Football


Edited by G!k@
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

# Ce inseamna sportul  pentru tine ?  Sportul (fotbalul) este un mod de viata sanatos


# Poti da ca exemplu orice sport practici sau preferi ! Fotbal, am jucat fotbal cam 13 ani din care 7 de performanta (Rapid CFR Suceava)


 


Sportul e un mod de viata sanatos, prin care inveti sa ai un mod de viata sanatos si sa te mentii sanatos si in forma.


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

# Ce inseamna sportul  pentru tine ?:viata,soprtul reprezinta o mare parte din viata mea..

# Poti da ca exemplu orice sport practici sau preferi !

In fiecare zi merg la GYM,in ultimul timp mai usor cu fotbalul(entorsa la piciorul drept)dar cand voi fi 100% sanatos ma voi inoarce la FC Brasovia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

                                                                                                                 # Ce inseamna sportul  pentru tine ? : Sanatate, Mai ales fotbalul o Magie :* 

                                                      # Poti da ca exemplu orice sport practici sau preferi ! : Fotbalul (cel mai mult), Tennis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...