Jump to content

Cerere Moderator BullStrike | RESPINS


Bull.

Recommended Posts

Nume :Sorin
Nick :BullStrike
Vârstă :17
Motiv :Am experienta in moderarea unui forum
Adresa de contact :bull_rangfort@yahoo.com ,PM
Timp alocat forumului :3-4 ore/zi

Ce secţiuni doreşti să moderezi?: Magazin Online
De ce ai ales aceste sectiuni?:Nu stiu daca mai e vreun moderator pe sectiunea aceea,dar vad ca nimeni nu se ocupa asa ca ma ofer eu
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?:Sunt aici din prima zi cand s-a deschis si  as vrea sa fac parte din staff
Ai mai moderat pe IPB?:Da,am avut si o mica comunitate
Ce înţelegi prin "Post hunt"?:vanatoare de posturi(posturi inutile pentru +1)
Ce înţelegi prin "Dublu post"?:doua posturi unul dupa altul,la o diferenta mai mare de 1 minut
Ce înseamnă "Warez"?:piraterie
Ce înseamnă "NSFW"?: not safe for work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? post hunt sunt posturi inutile pentru un numar cat mai mare iar off-topic ceva ce nu are legatura cu subiectul
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?: O sa fac membrii sa fie mai siguri pe ei atunci cand cumpara sau vand ceva,ii pot ajuta si ca fiind intermediar si le pot da informatii,nu prea am putut face posturi acolo deoarece ar fi considerat post-hunt,dar sunt mereu activ acolo.
Ai citit regulamentul forumului ?:Da

Edited by BullStrike.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stiu tot ce se intampla pe forum si nu am tinut niciodata cont de cate posturi am. Cum altfel sa scot in evidenta faptul ca votez mereu serverele comunitatii? Am explicat si in cerere ca nu am cum sa fac posturi la sectiunea Magazin Online deoarece ar fi considerat post-hunt. Daca mi-ati acorda o sansa o sa vedeti ca va inselati.Ramane la decizia administratorilor, O zi buna!

Edited by Sp1dey
Se poate posta la magazin online, dar numai daca sti in ce fel sa postezi.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...