Jump to content

Portofoliu - eXces


eXces

Recommended Posts

Lucreaza la blurul ala ca e cam ciudatel nu da bine la ochi,drop shadow la text 1 0 1 de ex la prima nu se vede ds nici la ultima parca la aia in mijloc se vede alege si tu gradientele frumos de ex la prima cu norii puneai exces acolo in mijloc pe overlay drop shadow 1 0 1 pe 90 grade 80 opacity cum fol eu de obicei si text secundar fol pe asta http://www.dafont.com/04b-03.font il pui 8 pixeli none momentan si nu il mai lipi de text lasal mai jos cat despre ramele sa le zic asa la text sor1n incearca sa le faci in asa fel sa fie text in interiorul lor ca da mai bine si nu folosi de ex nu are rost sa pui pe cyan acolo

Link to comment
Share on other sites

renderul ales e ciudat mo :)))) puteai face pe altceva da nu ala :)))) vad eu alt blur sau is chior? :D ti-a iesit frumos da strica in ultimu hal textu secundar ia fontul ala pe care ti l-am dat mai sus si punel pe 8 pixel strong sau none depinde cum iti place ca nu arata deloc bine...textu principal la ultima puteai sa il pui mai aproape de mijloc si putin mai mare el kw

Link to comment
Share on other sites

renderul ales e ciudat mo :)))) puteai face pe altceva da nu ala :)))) vad eu alt blur sau is chior? :D ti-a iesit frumos da strica in ultimu hal textu secundar ia fontul ala pe care ti l-am dat mai sus si punel pe 8 pixel strong sau none depinde cum iti place ca nu arata deloc bine...textu principal la ultima puteai sa il pui mai aproape de mijloc si putin mai mare el kw

da, e alt blur.

 

ON: Tare, doar ca, la smudgeul acela cu SA:MP e cam esuat renderul. Daca nu l-ai facut tu, incearca sa cauti altul, daca l-ai facut tu, alege alt caracter din Ballas. [ SF Bikers arata mai bine, sa stii ;) ]

Keep Working!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ai putea face un avatar cu test JW, TEXT si o semnatura tot numele ala

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Frumoase, dar mi se pare ca nu prea esti artist la blurr si text. Nu vreau sa ma iei in nume de rau, dar cred ca daca ti-ai punea ambitia sa ajungi mai mare decat esti acuma cu creatiile tale ai putea sa o faci. Bazeaza-te mai mult pe text acuma, mai revin-o cu cateva cu text si poate ti-o iesi superbe.

                             Keep Work !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...