Jump to content

[RF-SPORT]"Am fost peste Steaua" / "Steaua a fost echipa mai buna!" Ivan si Zlatinski s-au contrazis in declaratii


Ezeq

Recommended Posts

"Imi pare rau ca am dezamagit public. Am avut ocazia sa mai inscriem. Nu imi gasesc cuvintele in acest moment. Nu este niciun blocaj. Suporterii ne-au impins de la spate. In prima repriza zic ca am fost mai buni, si in a 2-a la fel. Primul gol l-au dat din nimic.

 

Steaua este o echipa foarte buna, joaca in fiecare an in cupele europene. Trebuie sa ne mobilizam si sa castigam meciul cu Dinamo. Eu zic ca vom castiga" a spus Andrei Ivan la Digi Sport.

 

Autorul golului din penalty dupa ratase deja o lovitura de pedeapsa, Zlatinski, a avut un discurs diferit fata de colegul sau.

 

 

"Eu sunt dezamagit, imi asum responsabilitatea si imi cer scuze echipei pentru ratarea primului penalty. Pastrez promisiunea de a da tot ce-i mai bun in restul sezonului. Am incercat sa atacam, trebuia sa fim mai agresivi in a 2-a repriza.

 

Sunt sigur ca vom fi mai puternici pe viitor, cred ca Steaua a fost echipa mai buna in aceasta seara" a spus Zlatinski la Digi Sport.

 

sursa:sport

am-fost-peste-steaua-steaua-a-fost-echip

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...