Jump to content

Cerere Moderator XxAlexX7657 | RESPINS


XxAlexX7657

Recommended Posts

Quote

Nume : Alex

Nick : XxAlexX7657
Vârstă : 14 
Motiv : Ajutor in sectiunea gaming
Adresa de contact : Tel orange: 0742494735 Skype: XxAlexX7657 Y!M: alexandrucraciun41@yahoo.com
Timp alocat forumului : 4 ore pe zii lucrez la server si in accel timp m-ai umblu si pe forum in jur de 2 ore fac numai ceva pe forum restul lucrez la server

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Resurese gaming: Pluginuri, Addonsuri ----> In special Zombie si Deathrun
De ce ai ales aceste sectiuni? Imi place sa aleg pluginuri si sa le modelez pe placul meu si m-ai ales sa creez addonsuri
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pot ajuta cu stiintele mele la populare-a accestei comunitate deja stiu cum sa repar cso like by ctm addon pe care multi nu il stiu
Ai mai moderat pe IPB? Nu...
Ce înţelegi prin "Post hunt"? 
Post fara sens

Ce înţelegi prin "Dublu post"? Postare dubla (depasirea limitei de posturi pe zi / ore.
Ce înseamnă "Warez"? 
Piraterie

Ce înseamnă "NSFW"? Not Safe for Work

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? post fara sens si topic inchis (ne rasfoit daca pot zice asa)
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Sa adaug pluginuri / addonsuri cat m-ai noi si m-ai fun
Ai citit regulamentul forumului ? Da

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...