Jump to content

Boost CS 1.6 Foarte Ieftin!


LondoN eXtream

Recommended Posts

CS 1.6 Master Server

Master Serverul nostru este unul deschis recent. Avem circa 1 saptamana de cand activam si am reusit sa strangem o cantitate de dropuri zilnica impresionanta.

 

PRETURI:

Pentru adaugarea in MasterServer pretul este de 0.20 Euro pe saptamana.

Pentru adaugarea in Platforma Redirect pretul este de 0.50 Euro pe saptamana.

Pentru adaugarea in Master & Platforma pretul este de 0,60 - 1 saptamana | 1,00 - 2 saptamani si 2,50 euro pentru 1 luna

 

MODALITATI DE PLATA

Singura metoda de plata acceptata este PayPal si PaySafeCard in caz ca cumparati pentru 2 luni (25 lei paysafe pin). Pentru a cumpara trimiteti bani la adresa pro_boost86@yahoo.com si postati in topic dovada ca ati trimis bani si IP-ul serverului. In cazul in care platiti prin PaySafeCard imi veti da PM cu pin-ul urmat de IP-ul serverului si veti posta in topic.

 

REGULI BOOST:

Este interzisa schimbarea IP-ului. Asigurati-va ca detineti un host stabil.

Este interzis sa folositi pluginuri care distrug clientul jucatorului (pika/minne/amx_russian etc)

Este interzisa boostarea serverelor de tip redirect. De asemenea este interzis folosirea xredirectului la 31/32.

Pluginurile de tip slowhack sunt complet interzise!

 

STATISTICI BOOST:

Evidenta masterserverului o puteti urmari aici

Evidenta dropurilor o puteti observa aici

 

ALTE INFORMATII:

Numarul de dropuri poate varia de la zi la zi. In momentul actual intra sute de jucatori noi in platforma, fiind intr-o continua crestere.

Acest topic va fi verificat zilnic, deci orice alta metoda de contact (steam/skype/mail) sunt invalide. Nu folosesc decat PM-ul!

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca mai bine boostam la o firma recunoscuta precum setmaster [dai un ban dar stai in fata] sau gtrs si avem siguranta ca ne populeaza serverele,pentru ca asta ne intereseaza..dropuri nu dropuletze,decat sa boostam la un "noname" ca la ora actuala esti  nimeni pentru noi[nu esti cunoscut in domeniu] si sa ne bucuram de 5-6-10 dropuri care ne vin de la tine,intr-adevar pretul este unul foarte acceptabil insa ..putin cu putin tu produci niste bani si iti iei Vps-uri din cate am vazut pe alte site-uri unde ai reclame si unde detii server...iar noi consumatorul beneficiem de un mare "ciuciu" pe cand tu faci bani pe spatele altora putin+putin = mai mult

Asta este logica mea,mai departe fiecare alege pe riscul lui.

Link to comment
Share on other sites

GTRS a scazut foarte mult, nu mai baga cum baga.

SetMaster si el incepe usor sa scada.

Eu am facut acest boost special pentru cei ce nu isi permit sa dea 45 respectiv 20/50 euro pe un boost lunar.

Dupa cum observi pretul este unul foarte mic in comparatie cu numarul de jucatori care intra, si este in continua crestere!

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt foarte multumita si de GTRS si de Setmaster,chiar cred ca au ramas singurele care inca iti face serverul 32/32

Hai sa facem un test,ofera-mi un test boost pt 2 zile 

Daca sunt multumita eu iti cumpar pt 2 luni,daca nu, nu iti cumpar,te risti? nu ai nimic de pierdut,poate de castigat si totodata increderea  celor ce  au server in comunitate

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...