Jump to content

Servicii Scripting AMXX (CS 1.6)


LondoN eXtream

Recommended Posts

Nume Produs: Servicii Scripting CS 1.6

Poze: Nu necesita poze

Descriere: Prestez servicii de scripting AMXX in aproape orice mod posibil in afara de CS:GO. Nivel: Mediu spre avansat.

Modalitate de plata: PayPal | Cod Reincarcabil dar si SMS Taxabil (Fara DIGI) | PaySafeCard | Bani in Firme hosting

Pret Produs: In functie de complexitate, dar pretul de start este de 2 euro. Ajut gratuit la micile probleme, cand am timp!

Date de contact: PM pe forum | Skype: pro_donatii | WhatsAPP (imi dati pm pentru el)

Alte precizari: Pentru a vedea pluginuri cautate de mine puteti cauta pe net pluginuri create de "LondoN eXtream"

 

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca tu nu prea citesti regulamentele..

 

6. Nu se vând în aceasta categorie hosting de server si/sau server de orice tip.

Ca sa intelegi mai bine nu se vand hosting de servere , sau orice prestatie de server. Nu te mai da mare scripter Alex ca toti stim ceea ce faci tu , iei addon / script / plugin de pe extremecs le editezi putin , iti adaugi Drepturi de autor ( ceea ce mi se pare aberant ) dar nah ce pot sa zic mai mult de atat , sincer asta se numeste SCAM , odata ce prestatiile tale nu e munca ta de la zero nu ai nici macar un minim drept sa le iei sa le pui in vanzare.
Sa nu vad de la tine tip de replica "Hai sa te vad pe tine ce stii" sincer adevaratii scripteri is aia care fac ceva de la zero nu care iau gata facute si le editeaza.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...