Jump to content

[ Portofoliu ] HackeR.


Pokeit

Recommended Posts

Si tu esti riper? la avatare textele sunt bune, dar la avatarul tau textu dece e praf??

Si Oare dc am vzut cea cu tiger de 1000000000 ori :-s??

Fratilor fiti originali mergeti si cautati si voi pe net niste stockuri care nu sau folosit de 100000000000000 de ori...

Nu siti sa apreciati cu adevarat arta Photoshopului vreti doar rankuri...

Aveti designer cei aasa mare ai un grad si moderator pe sectiune , designer tre sa o ai in mana si pasiune nu ripper si fomist dupa grad

Salpa...

V-am pupat

Edited by YouTube
Link to comment
Share on other sites

Si tu esti riper? la avatare textele sunt bune, dar la avatarul tau textu dece e praf??

Si Oare dc am vzut cea cu tiger de 1000000000 ori :-s??

Fratilor fiti originali mergeti si cautati si voi pe net niste stockuri care nu sau folosit de 100000000000000 de ori...

Nu siti sa apreciati cu adevarat arta Photoshopului vreti doar rankuri...

Aveti designer cei aasa mare ai un grad si moderator pe sectiune , designer tre sa o ai in mana si pasiune nu ripper si fomist dupa grad

Salpa...

V-am pupat

 

Termina. Daca nus stii ce inseamna PS. Dute tu pe alte saituri care gasesti aceeleasi poze. Mai bine ai tacea. Daca nu intelegi. + Fiecare isi face avatarul cum vrea nu cum zici tu

Edited by HackeR
Link to comment
Share on other sites

YouTube, când îţi dai cu părerea fă-o într-un mod subtil, să nu îi jigneşti pe alţii.

Pe forum nu îţi foloseşte la nimic "adevărata artă a Photoshop-ului".

 

Ai grijă la comportament, nu sunt primul care te avertizează.

Link to comment
Share on other sites

Aaa,scuze n-am stiut ca daca ii dai putin blur,schimbi contrastul,foarte putin,sau daca ii pui strong este cu totul alta creatie.

Si lucrarea aceea cu BMW-ul am mai vazut-o pe undeva.

vLaD poza cu bmw-u e facuta dupa un tutorial si i-a iesit chiar bine , nu toti facem R.I.P :P

Edited by Ysay@cRisti
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...