Jump to content

[Concurs] Bannere


Denisa

Recommended Posts

Comunitatea are nevoie de niste  bannere pentru sectiuniile DESIGN , IT , CLANURI si RESURSE.

Este de datoria voastra sa ajutati comunitatea , insa am zis ca un mic concurs va poate ambitiona mai tare.

 

Puteti realiza cate seturi doriti , culoriile sa se potriveasca cat mai bine , dimensiunile sa nu fie exagerat de mari sau mici.

In genul aceasta - >

6vq6Yfp.png

 

Acest concurs este adresat in special celor 3 designeri si sper sa va implicati cat mai mult pentru ca seturile alese vor reprezenta comunitatea.

Castigatorul isi va putea edita custom title si acesta va ramane pe toata perioada in care vor detine gradul de Design.

Tinand cont ca avem nevoie de ele cat mai repede , aveti timp pana maine dimineata sa le finalizati.

Toate seturile de bannere se vor posta in acest topic , in cazul in care aveti vreo intrebare / nelamurire va astept  cu PM.

Succes.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Castigatorul este ChestiutaRoz , il rog sa imi dea pm cu noul custom title care il doreste.

Felicitari si celorlalti participanti , va multumim ca v-ati implicat si o sa va asteptam si pe viitor in alte proiecte / concursuri.

Momentan raman aceste bannere , totusi daca aveti inspiratie si vreti sa faceti altele puteti sa imi dati pm sau sa le postati la Cadouri la sectiunea Design.

 

T/c

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...