Jump to content

Prezentare Asus


Asus

Recommended Posts

Nick-ul tău: Asus
    Prenume: Florin
    Vârsta: 22 de ani (tocmai ce i-am implinit)
    Locaţia: Suceava
    Ocupaţie: Student la Calculatoare , An III
    Jocul(rile) preferat(e): Cs 16
    Hobby-urile tale: IT, cs si cam atat cred :-"
    Interese: Sunt destul de indraznete, dar nu vreau sa le zic deocamdata.
    O descriere despre tine: Sunt o persoana serioasa pe care va puteti baza, ajut cu tot ceea ce stiu/ ma pricep, un admin bun cu skill, bineinteles, si restul o sa aflati voi. Gata, m-am laudat destul. 
    De unde ai aflat de Comunitatea Rangfort?: Am fost invitat aici pentru a o ajuta pe Denisa si pentru a ne deschide un server sau mai bine zis sa continuam cu un server in aceeasi formula (o stim noi).
    Numele prietenilor aflati în comunitate (dacă există): Nici nu stiu de unde sa incep, ii spun intr-o ordine aleatorie: Denisa, ts, Minnie, Suits, Addvencer, Marcu, v1_Red, Vallentin, Sorel... Daca am omis pe cineva imi cer mii si mii de scuze.
    O poză cu dumneavoastră : pauza
    O frază de sfârşit : De abia astept sa trecem la treaba  si bine v-am gasit si aici ! >:D<

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

He he , una dintre putinele persoane de baza :x

Bine ai venit > :D< , ma bucur ca te-ai razgandit.

 

Normal ca s-a razgandit cand are cine sa-l convinga nu? Oricum bataia lui era televizata daca nu lua atitudine in privinta asta. I-am zis, zic ! =)

 

@on-topic.

 

Bun venit tovaras drag, sper sa-ti fiu "saf" si aici :)))) Glumesc, ma bucur tare ca te-ai conformat si integrat. SUITSA pupa pe Asusa :)))))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...