Jump to content

Cerere Moderator [RESPINS]


AdLiviu997

Recommended Posts

ministratia RANGFORT va pune la dispozitie cateva locuri in echipa de Moderator.

Fiecare user va deschide un nou topic cu titlul " Cerere Moderator Nume " ( exemplu : Cerere Moderator Denisa ) dupa modelul de mai jos si acordand atentie cerintelor si intrebarilor:
 

Quote

 

Nume :Adrian
Nick :KOL1VA
Vârstă :17
Motiv :Mi-as dori sa intru in STAFF pentru a putea ajuta echipa actuala sa creeze un server responsabil si placut.
Adresa de contact :Skype : ady.liviu(HNS^DANGEROUS etc...veti gasi);Messenger :adytza_nr1bossu@yahoo.com
Timp alocat forumului :Destul de mult timp...in jur de 4-5 ore pe zi

Ce secţiuni doreşti să moderezi? As dori sa fac parte din sectiunea Counter-Strike.
De ce ai ales aceste sectiuni? Pentru ca am experienta pentru a le pune in practica.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Imi doresc sa ajut orice fel de comunitate pentru a excela
Ai mai moderat pe IPB? Nu
Ce înţelegi prin "Post hunt"?  Inteleg o singura obsesie pentru a ajunge in STAFF doar pentru rang si nu pentru a ajuta.
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Inteleg faptul ca ar trebui sa fiu capabil sa ma descurc pe mai multe posturi.
Ce înseamnă "Warez"? Trebuie sa pastrezi secretul de serviciu.
Ce înseamnă "NSFW"? Interactiunea intre persoane dupa profil.
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Asta chiar nu cred ca stiu.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Incerc sa aduc cat mai multi playeri(prieteni,colegi,necunoscuti) si daca voi reusi sa obtin un post pot adauga plug-inuri si multe alte alterantive.

Ai citit regulamentul forumului ? Da si am retinut mare parte din el.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...