Jump to content

Cerere moderator Andu [RESPINS]


Deity

Recommended Posts

Nume : Alex
Nick : Andu
Vârstă :15.
Motiv : Imi place foarte mult comunitatea voastra si vreau sa va ajut si eu cu ce pot.
Adresa de contact : Alexzp53@yahoo.com
Timp alocat forumului :In fiecare zi dupa ora 15:00,15:30 depinde cum ajung de la liceu atunci v-oi intra si v-oi sta pana seara la 6-7.

Ce secţiuni doreşti să moderezi? SOCIAL
De ce ai ales aceste sectiuni? Pentru ca imi place sa moderez acolo.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Am specificat mai sus.
Ai mai moderat pe IPB? Da, aproximativ 8-9 lunii.
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Posturi facute pentru +1 ceea ce nu are rost.
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Posturi facute unu dupa altu de aceeasi persoana.
Ce înseamnă "Warez"? Sincer sa fiu nu stiu ce inseamna dar v-oi afla.

Ce înseamnă "NSFW"?Not Safe for Work (+18)
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?Pai post hunt-ul este pentru +1 iar off topic-ul nu are nici-o legatura.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?Vreau sa socializez cat mai mult cu membrii sa-i ajut sa fie cat mai multe subiecte.

Ai citit regulamentul forumului ?Da.

 

P.S Îmi cer scuze, că nu îndeplinesc minim-ul de post-uri şi muncesc să îndeplinesc, dar cred că merit o şansă având în vedere că sunt activ zilnic.

Având în vedere, că rămân loyal în această comunitate, orice răspuns fie el Acceptat sau respins, eu tot rămân în comunitate.Mersi că aţi citit.

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt #Contra .

Suntem destui moderatori pe această categorie .

Vă bateţi capul pentru o cerere la care ştiţi că o să luaţi respins,dar totuşi o faceţi .

Dacă nu aveţi post-uri utile,sau ajutătoare acolo,voi tot o faceţi.

Intraţi din an în Paşte .. şi vedeţi că s-au redeschis cererile de staff şi imediat faceţi cerere ..

Părerea mea .

Link to comment
Share on other sites

 

  • Minim 60 de zile in comunitate.
  • Varsta minima de 16 ani !
  • Minim 100 posturi pe forum.
  • Scriere corecta din punct de vedere gramatical.

 

 

P.S Îmi cer scuze, că nu îndeplinesc minim-ul de post-uri şi muncesc să îndeplinesc, dar cred că merit o şansă având în vedere că sunt activ zilnic.

Având în vedere, că rămân loyal în această comunitate, orice răspuns fie el Acceptat sau respins, eu tot rămân în comunitate.Mersi că aţi citit.

 

 

Apreciem loialitatea ta , sa speram ca va fi asa cum ai zis.

Avand in vedere ca esti activ zilnic ? Ai cont pe aceasta comunitate de aproape o luna si totusi ai 22 de posturi din care toate sunt facute pe un server , banuiesc ca server-ul pe care ai sau ai avut admin , in rest nimic.

Ai mai facut o cerere de moderator si a fost respinsa ->

http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/9855-cerere-moderator-deity-respins/

 

Tot odata , nu am putut sa nu observ faptul ca ai dat exact COPY - PASTE de la cererea anterioara , nu te-ai obosit nici macar sa modifici ceva.

De cand ti-a fost respinsa cererea , nu ai facut nici minimul de efort ca sa demonstrezi ca iti doresti moderator aici , niciun post , niciun topic , nimic.

Din partea mea ai # contra.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Daca iti place atat de mult sa faci topicuri, fa macar si acolo la SOCIAL ca sa vedem intradevar ca-ti doresti acea sansa.

Contra. Baga bine la cap ceea ce-ti spun aceste persoane, fiindca altele nici macar nu ti-ar mai fi argumentat de ce ai fost respins .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Eu sunt #Contra .

Suntem destui moderatori pe această categorie .

Vă bateţi capul pentru o cerere la care ştiţi că o să luaţi respins,dar totuşi o faceţi .

Dacă nu aveţi post-uri utile,sau ajutătoare acolo,voi tot o faceţi.

Intraţi din an în Paşte .. şi vedeţi că s-au redeschis cererile de staff şi imediat faceţi cerere ..

Părerea mea .

Kent , post-ul tău e sec.

Cât despre Denisa şi Minnie am să ţin cont de spusele voastre şi am să urmez ceea ce mi-aţi zis vă mulţumesc!

 

Se poate da T/C.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...