Jump to content

Cerere Moderator Alex [RESPINS]


LondoN eXtream

Recommended Posts

Nume : Alexandru
Nick : dK^aL3XXX
Vârstă : 12
Motiv : Pur si simplu imi place, oameni de treaba care nu bat tot STAFF-ul la cap cu dati masuri s.a.m.d, pe scurt un STAFF serios
Adresa de contact : alex.alex0201@yahoo.com
Timp alocat forumului : 3-4H [ P.S In weekend undeva la 5-6H pentru ca in timpul saptamanii am scoala.]

Ce secţiuni doreşti să moderezi? AMXMODX
De ce ai ales aceste sectiuni? Pentru ca sunt priceput.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Imi place foarte mult :)
Ai mai moderat pe IPB? Da
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Vanatoare de posturi, facute aiurea
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post facut unul dupa altul de aceasi persoana
Ce înseamnă "Warez"? Continut Piratat
Ce înseamnă "NSFW"? Not Safe For Work ( +18 )
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?Post Hunt = Vanatoare de posturi si Off topic se abat de la subiectul principal.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?
Sa postez lucruri care nu sunt aparute pe net la momentul de fata. [Gen ZM Outstanding, Surf Outstanding, addonsuri de tip premium.]

Ai citit regulamentul forumului ? Da

Link to comment
Share on other sites

Intradevar, sunt multe persoane care de la o anumita varsta ii incanta sa faca ceva anume, ceva ce le place, insa cam greu sa cred asa ceva, mai ales la varsta ta . 

 

Zic sa ceri sa moderezi in alta parte, si poti posta si acolo, la AMXMODX cand doresti si ce doresti, insa sa fie folositor. Nu-ti trebuie neaparat Moderator pe acea sectiune, dar nu strica daca vei incepe sa postezi treptat, iar asa vor vedea Administratorii activitatea ta pe acea sectiune si vor sti ce e de facut . 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/10444-cerere-moderator-dkal3x-respins/

 

 

Aceeasi parere o am si acum , eu sunt # contra din simplu fapt ca data trecuta ti-ai batut joc de accesul care l-ai avut , 0 activitate , de ce ar fi acum altfel?

Ti-am respins cererea anterioara si de atunci , nu ai facut nici macar un topic pe sectia care ti-o doresti sa o moderezi , nu ai facut nici macar minimul de efort ca sa demonstrezi ca de data aceasta ar fi diferit .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...