Jump to content

Cerere Moderator Mike [ ACCEPTAT ]


Deity

Recommended Posts

Nume :Alex
Nick :Mike
Vârstă :15.
Motiv :Doresc sa ajut la dezvoltarea acestei comunitatii si sa demonstrez de ceea ce sunt capabil.
Adresa de contact :Alexzp53@yahoo.com intru cam rar pe mess.
Timp alocat forumului :4-5h.

Ce secţiuni doreşti să moderezi?Subsectiunile Muzica si Divertisment.
De ce ai ales aceste sectiuni?Deoarece imi place muzica si jocurile.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?Deoarece este o comunitate la locul ei STAFF de treaba si multe altele.
Ai mai moderat pe IPB?Sigur ca da.
Ce înţelegi prin "Post hunt"?Post inutil
Ce înţelegi prin "Dublu post"?Post facut unul dupa altul.
Ce înseamnă "Warez"?Continut piratrat
Ce înseamnă "NSFW"?Not Safe For work
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic?Post hunt este pentru +1 iar off-topic nu are nicio legatura.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?Sa creez topic-uri .

Ai citit regulamentul forumului ?Da.

Link to comment
Share on other sites

Pro . Din cauza faptului ca, de la ultima ta cerere de Moderator, atat eu cat si Denisa ti-am dat cateva sfaturi si am vazut ca te-ai tinut de ele si ca le-ai urmat . 

Apreciez faptul ca, tu macar te-ai tinut de cuvant, nu ca altii care spun ca o vor face si n-au facut-o . 

Am vazut ca te-ai apucat sa postezi la sectiunea SOCIAL, mai ales la Divertisment, unde vad ca vrei sa ai si activitate . 

 

Cu toate ca ai mai avut si Design pe langa acest grad, eu tin sa cred ca poate te descurci mai bine cu acest grad decat cu cel de Designer . 

Spor si mult succes . 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pro . Din cauza faptului ca, de la ultima ta cerere de Moderator, atat eu cat si Denisa ti-am dat cateva sfaturi si am vazut ca te-ai tinut de ele si ca le-ai urmat . 

Apreciez faptul ca, tu macar te-ai tinut de cuvant, nu ca altii care spun ca o vor face si n-au facut-o . 

Am vazut ca te-ai apucat sa postezi la sectiunea SOCIAL, mai ales la Divertisment, unde vad ca vrei sa ai si activitate . 

 

Cu toate ca ai mai avut si Design pe langa acest grad, eu tin sa cred ca poate te descurci mai bine cu acest grad decat cu cel de Designer . 

Spor si mult succes . 

 

Nimic in plus, pro si de la mine.

 

Bafta

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...