Jump to content

[CERERE]Moderator [RESPINS]


SpYKE3

Recommended Posts

Nume : Daniel

Nick : SpYKE3

Vârstă : 17

Motiv : ..

Adresa de contact : danielnistor51@yahoo.ro

Timp alocat forumului : 3-4 ore pe zi .

 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Social - Divertisment

De ce ai ales aceste sectiuni? Păi nu m-am descurcat cu CS:GO pentru că nu mai aveam timp să mă mai uit la skinuri , etc ,și am fost puțin și neglijent , așa că încerc cu subforumul Divertisment pentru că , poate o să mă descurc mult mai bine .

De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Este ordonată , Staff capabil și amabil .. Etc .

Ai mai moderat pe IPB? Da

Ce înţelegi prin "Post hunt"? Post aiurea ( +1 )

Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post X2

Ce înseamnă "Warez"? Piraterie , conținut protejat , postat ilegal .

Ce înseamnă "NSFW"? Not safe for work ( 18+ )

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post hunt , vânătoare de posturi ( post aiurea pentru +1 ) - Off-Topic , topic în afara subiectului .

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Topicuri amuzante .

Ai citit regulamentul forumului ? Da

 

Încă o dată scuzați - mă pentru neglijența care am avut-o cu Resurse CS:GO .

Pentru neglijența mea de aceea am vrut să mă retrag .

Link to comment
Share on other sites

http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/9036-absente-retrageri/page-2

Daca nu te descurcai, cred ca puteai sa spui pur si simplu " Bai, mutati-ma la alta sectiune pentru ca la asta nu mai fac fata ", nu trebuia sa renunti si sa speri ca intr-o zi cu soare vei primii o alta sansa . 

Eu iti ofer un PRO, asta pentru faptul ca te vad activ la sectiunea SOCIAL . Succes

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nick: SpYKE3

Perioada: Definitiv

Motiv: Nu mai am timp destul .. Pentru că trebuie să învăț pentru liceu și .. Cred că mă înțelegeți .

De exemplu pe Resurse CS:GO nu am mai postat de mult ..

O să încerc să mai postez și pe Social , IT și într-o zi poate o să revin , dar , în forță .

 

Nu mai ai timp destul sau ai renuntat pentru  "neglijenta ta" ?

# Contra , ai fost neserios si nu meriti o a 2-a sansa , nu la 4 zile dupa ce te-ai retras.

Ai avut moderator pe resurse , nu pe SOCIAL , acolo am avut nevoie , nu la SOCIAL. Pentru categoria SOCIAL nu mai trebuie sa inveti pentru liceu ? Fi serios .

Atat cererea ta de retragere , cat si motivele care le-ai adus in aceasta cerere sunt pur si simplu neseriozitate si bataie de joc.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Din cate am inteles din cererea ta de retragere,e ca ai de invatat pentru liceu - Click

 

Ai avut o sansa si ti-a batut joc de ea , sa ti se ofere din nou ocazia, sa te retragi peste nustiu cate zile pe alt motiv.

 

Ai intrat in hora trebuie sa joci, nu imi plac oameni neseriosi din partea mea contra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...