Jump to content

Invitatii Gameminer


Denisa

Recommended Posts

GAMEMINER - Este un site unde poti castiga jocuri pentru Steam gratuit , insa necesita invitatie si logare cu Steam.

Asa arata platforma -> http://i.imgur.com/ChMjBj7.png

 

Dupa ce va logati cu Steam-ul , o sa va apara o casuta unde va trebui sa introduceti key-ul respectiv.

Este un site 100% sigur , aici am castigat o parte din jocurile care le-am facut cadou la giveway-uri , TOTUSI nu va asteptati sa primiti cate un joc / gift / key in fiecare zi , necesita rabdare , INSA nu cred ca este greu sa dati 3-4 click-uri pe zi.

Am castigat jocuri ca Avencast , Rush Of Glory , Lucius pana si Counter Strike 1.6 , Payday Heist sau Mafia II.

Nu stiu cati dintre voi stiu de acest site , insa pentru cei care nu au auzit inca , va pot oferi invitatii sa va incercati si voi norocul.

Rugamintea mea este ca odata ce folositi key-ul pentru activarea contului , sa postati in acest topic , ca sa nu fie discutii.

@ Daca ai jocuri in valoare de 200 de euro pe steam , nu aveti nevoie de invitatie.

 

If your account has $200 worth of games, you can sync it and join without invite code.

Insa pentru cei care nu au valoarea asta pe steam , voi posta zilnic cate un cod pentru inregistrare.

 

http://gameminer.net/

Acesta este primul key :

 

d182c4b28db265b0accef3b450fe9ba7

 

Cine are nevoie de ajutor ma puteti cauta , odata ce key-ul de mai sus este activat , iar persoana respectiva va posta , voi lasa urmatorul key si tot asa.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Cei care au jocuri pe steam in valoare de 200 euro pot intra pe site fara invitatie , doar o singura invitatie la 24 de ore pot da .

Maine voi posta urmatorul key , v-am rugat la inceputul postului sa postati cei care luati key-ul ca sa nu incerce si altcineva aiurea si sa nu iasa discutii .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

094731073f3f374f3b3b1ee7ea4f0901

 

Sa aveti de unde alege .

 

Acest cod o fost luat de TempesT dar vad ca nu a postat.

Dovada :

 

fq0d1Ky.png

4ZydkX0.png

 

 

 

Cod nou : b29f4c6728f2f97864262b77b841aed8

 

Postati cei care luati codurile ca nu-i asa greu..

 

 

 

Invitatie:

45e19d94bdbaf452ed213a63d25971d1

80fb2feb48a695ba6d93b5f62905f233

 Primul cod numai merge , o fi fost luat si nu o postat, iar al2lea l-am luat eu cu alt steam.

Edited by Vallentin
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...